| Αριθμός μοντέλου | CF7173 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή δοκιμής καλωδίου λάμψης |
| Λέξη-κλειδί | Μηχανή δοκιμής λαμπερού σύρματος |
| Θέρμανση καυτού καλωδίου | 500 ~ 1000°C ρυθμιζόμενο |
| Αντοχή θερμοκρασίας | 500 ~ 750 °C ± 10 °C, > 750 ~ 1000 °C ± 15 °C |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 2KW |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός, ηλεκτρονικός |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
|---|---|
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ακρίβεια | ≤ 5% |
| Τετάρτη | 380V |
| Τύπος | Μηχανή δοκιμής |
| Εγγύηση | 1-5Years |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 6000W |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 1000V |
| . Εφαρμογή | Σχεδιασμένο για δοκιμή διάφορων μεταλλικών αγωγών (π.χ. σύρματα χαλκού και αλουμινίου), ικανά να αξι |
|---|---|
| Εύρος δοκιμών | Προαιρετική χωρητικότητα φορτίου από 10kg έως 100kg για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων δοκιμών. |
| Ψήφισμα | Ανάλυση δύναμης με ακρίβεια 0,01 kg, εξασφαλίζοντας ακριβή μέτρηση ανεπαίσθητων αλλαγών δύναμης. |
| 4. Επιλογές εγκεφαλικού επεισοδίου | Η μέγιστη διαδρομή (εξαιρουμένων των φωτιστικών) είναι 150 mm, με προαιρετικές διαθέσιμες διαμορφώσε |
| Σύστημα προβολής | Εξοπλισμένο με οθόνη ψηφιακών σωλήνων 15 mm × 85 mm. Υποστηρίζει τη λειτουργία διατήρησης κορυφής γι |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF8686 |
| Δύναμη | 750W |
| εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής, κατασκευαστής, κατασκευαστής ODM, επανασχεδιασμός λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF8788 |
| Τύπος | UL790, ASTM E 108 |
| Τετάρτη | 220V |
|---|---|
| Εξωτερικές διαστάσεις | 800 λίτρα W700 1350 mm h |
| Βάρος ηλεκτροδίου | ±0,25% |
| Ηλεκτρόδιο | Βάρος ηλεκτροδίου |
| Τάση εισόδου | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220 Β |