| Ανάλυση φορτίου | 0,01 kg |
|---|---|
| Μέγιστο εγκεφαλικό επεισόδιο | 800 χλστ |
| Ταχύτητα δοκιμής | 50~500 χιλ./λεπτό |
| Ακρίβεια ταχύτητας | 50 ± 0,5 mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 60cm 36cm 175cm |
| Επιλογές μέτρησης | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Ανάλυση φορτίου | 0,01 κιλά |
| Μέγιστο χτύπημα (συμπεριλαμβανομένου του εξαρτήματος) | 800mm |
| Ταχύτητα δοκιμής | 50~500mm/min (ρυθμιζόμενο) |
| Ακρίβεια ταχύτητας | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Βαθμός αποσύνθεσης φορτίου | 1/100.000 |
|---|---|
| Ακριβότητα φορτίου | ≤0,5% |
| Ταχύτητα δοκιμής | 0,1-500 mm/min (μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα στον υπολογιστή) |
| Δοκιμαστικό εγκεφαλικό επεισόδιο | 400, 500 (μπορεί να αυξηθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Πλάτος δοκιμής | 40 cm (μπορεί να διευρυνθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF8393 |
| Τετάρτη | Τριφογενής σύρμα AC 380 V |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής, κατασκευαστής, κατασκευαστής ODM, επανασχεδιασμός λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8349 |
| Τύπος | IEC60332-3 |
| Λέξη-κλειδί | Καύση καλωδίων |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8362 |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Μέγεθος εργαστηρίου καύσης | L3000 W3000 H2400 (MM) |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | CF8329 |
| Επιλογές μέτρησης | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) προαιρετικά |
| Ψήφισμα φορτίων | 00,01 κιλά |
| Μέγιστη στροφή | 800MM |
| Μετρητές πίεσης αερίου | Αέρας 0-0,6MPa, αέριο 0-0,25MPa; |
|---|---|
| Χρονόμετρο | 0 έως 99,99 s/m/h μπορούν να ρυθμιστούν αυθαίρετα. |
| Συσκευή ανάφλεξης | Αυτόματη πιεζοηλεκτρική ανάφλεξη. |
| Ρυθμιστής τάσης | Χωρητικότητα 8KVA |
| Τάση δοκιμής | Συνεχώς ρυθμιζόμενο από 100 έως AC1000V |
| Χρονόμετρο Ανάλυση | 0,1S, σφάλμα όχι περισσότερο από 1s/h |
|---|---|
| Μετρητής ροής καυσίμου | Ρυθμιζόμενο από 35 έως 350L/H, ακρίβεια ελέγχου ±2L/h |
| Ακρίβεια ελέγχου κατανάλωσης καυσίμου | 565±2g/50min |
| Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC380V 50Hz τριφασικό σύστημα πέντε καλωδίων. |
| Κατανάλωση ενέργειας | 4.01KW |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8334 |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιασίματα | 6η ομάδα |