| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
|---|---|
| Maksymalny udar | 800mm |
| Prędkość testowa | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 60 cm 36 cm 175 cm |
| Opcje pomiaru | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok (w tym osprzęt) | 800 mm |
| Prędkość testu | 50 ~ 500 mm/min (regulowane) |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Stopień rozkładu ładunku | 1/100 000 |
|---|---|
| Dokładność obciążenia | ≤0,5% |
| Prędkość testu | 0,1-500 mm/min (można dowolnie ustawić na komputerze) |
| Skok testowy | 400, 500 (można zwiększyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Szerokość testu | 40 cm (można poszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8393 |
| Napięcie zasilania | Trójfazowy czteroprzewodowy AC 380 V |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, OBM, ODM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8349 |
| Standard | IEC60332-3 |
| Słowo kluczowe | Spalanie kablowe |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8362 |
| Władza | Elektroniczny |
| Rozmiar laboratorium spalania | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8329 |
| Opcje pomiaru | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) Opcjonalnie |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Manometry gazu | Powietrze 0-0,6 MPa, gaz 0-0,25 MPa; |
|---|---|
| Regulator czasowy | Możliwość dowolnego ustawienia od 0 do 99,99 s/m/h; |
| Urządzenie zapłonowe | Automatyczny zapłon piezoelektryczny; |
| regulator napięcia | Pojemność 8KVA |
| Napięcie testowe | Płynna regulacja w zakresie od 100 do 1000 V AC |
| Timer Rozdzielczość | 0,1 S, błąd nie większy niż 1 s/h |
|---|---|
| Przepływomierz paliwa | Regulowany od 35 do 350L/H, dokładność regulacji ±2L/h |
| Dokładność kontroli zużycia paliwa | 565 ± 2 g/50 min |
| Napięcie zasilania | AC380V 50 Hz trójfazowy system pięcioprzewodowy; |
| Zużycie energii | 40,01 kW |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8334 |
| Władza | Elektroniczny |
| uchwyty | 6 Grupa |