| Opcje pomiaru | 200 kg500 kg 1000 kg (1T) 2000 kg (2T) 5000 kg |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Test prędkości | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Gęstość optyczna | Nastawny |
|---|---|
| Temperatura | RT do 200 ℃ |
| Źródło światła | Żarówka na podczerwień |
| Umieść tacę z materiałem testowym | Obróć tacę (8-10 obr./min) |
| Regulator czasowy | 0 do 999 godzin |
| Średnica wewnętrzna dyszy | 9,6 mm; |
|---|---|
| Tryb nawiewu | Automatyczny dopływ powietrza przez wentylator, czas nawiewu: 60 sekund. |
| Prędkość powietrza nawiewanego | 1,5 M/S; |
| Anemometr elektroniczny | Zakres testowy 0 do 8M/S |
| Termometr TES | Zakres pomiarowy 0 do 1300℃, dokładność 0,1℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8348A |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Władza | 100w |
| Zasilanie | 220v±10% |
| Dokładność | ± 1% |
| Funkcja | standardy testu wydajności płomienia dla hełmów bezpieczeństwa |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
|---|---|
| Błąd timera nie może przekraczać | 1 sekunda/godz |
| Wysokość płomienia | Regulacja w zakresie od 20 mm ± 2 mm do 175 mm ± 1 mm |
| Czas zapłonu | Regulowany w zakresie od 0 do 999,9 s ± 0,1 s |
| Czas spalania | 0-999,9 s ± 0,1 s, nagrywanie automatyczne, pauza ręczna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8436 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne | H 914 mm XW 914 mm XD 610 mm |
| Wymiary zewnętrzne | H 16800 mm, W 14500 mm, D 850 mm |
| Zewnętrzna warstwa | Stalowa płyta o grubości 1,5 mm |
| Środkowa warstwa | Warstwa azbestu o grubości 60 mm |
| Numer modelu | CF8711 |
|---|---|
| Przełączanie jednostek | Kg,lb,N |
| Częstotliwość próbkowania danych | 200 razy/sek |
| Efektywna szerokość testu | 150 mm |
| Efektywna przestrzeń do rozciągania | 650 mm/800 mm/1000 mm |
| Regulacja przepływu powietrza w komorze spalania | 4500 do 5500 lmin |
|---|---|
| Regulacja przepływu propanu | 3-30L/min |
| Regulacja przepływu sprężonego powietrza; | 10 ~ 100 l/min |
| Wiatromierz | 0,05 do 5 m/s |
| Cyfrowy termometr z wyświetlaczem | 0 do 400 ℃ |