| گزینه های اندازه گیری | 200kg500kg 1000kg (1T) 2000kg (2T) 5000kg |
|---|---|
| وضوح بارگذاری | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر |
| چگالی نوری | قابل تنظیم |
|---|---|
| دما | RT تا 200 ℃ |
| منبع نور | لامپ مادون قرمز |
| سینی مواد تست را قرار دهید | سینی را بچرخانید (8-10 دور در دقیقه) |
| تایمر | 0 تا 999 ساعت |
| قطر داخلی نازل | 9.6 میلی متر؛ |
|---|---|
| حالت تامین هوا | تامین هوای اتوماتیک توسط فن، زمان تامین هوا: 60 ثانیه. |
| سرعت هوای تامین | 1.5M/S; |
| بادسنج الکترونیکی | محدوده تست 0 تا 8M/S |
| دماسنج TES | محدوده اندازه گیری 0 تا 1300 ℃، دقت 0.1 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| Brand name | CHENGFENG |
| شماره مدل | cf8348a |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| قدرت | 100 وات |
| منبع برق | 220v±10% |
| دقت | ±1% |
| عملکرد | استانداردهای تست عملکرد بازدارنده شعله برای کلاه ایمنی |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
|---|---|
| خطای تایمر نباید بیشتر شود | 1 ثانیه / ساعت |
| ارتفاع شعله | قابل تنظیم از 20mm±2mm تا 175mm±1mm |
| زمان اشتعال | قابل تنظیم از 0 تا 0.1 ± 999.9 ثانیه |
| مدت زمان سوختن | 0-999.9s±0.1s، به طور خودکار ضبط می شود، به صورت دستی متوقف می شود |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | CHENGFENG |
| شماره مدل | cf8436 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| ابعاد داخلی | H 914mm xw 914mm xd 610mm |
| ابعاد خارجی | H 16800mm ، W 14500mm ، D 850mm |
| لایه خارجی | صفحه فولادی ضخیم 1.5 میلی متر |
| لایه میانی | لایه آزبست ضخیم 60 میلی متر |
| شماره مدل | cf8711 |
|---|---|
| سوئیچینگ واحد | کیلوگرم و پوند |
| فراوانی نمونه گیری داده ها | 200 بار در ثانیه |
| عرض تست موثر | 150 میلی متر |
| فضای کششی موثر | 650mm/800mm/1000mm |
| تنظیم جریان هوا در محفظه احتراق | 4500 تا 5500 lmin |
|---|---|
| تنظیم جریان پروپان | 3-30L/دقیقه |
| تنظیم جریان هوای فشرده؛ | 10 تا 100 لیتر در دقیقه |
| بادسنج | 0.05 تا 5 متر بر ثانیه |
| دماسنج صفحه نمایش دیجیتال | 0 تا 400 ℃ |