| زاویه نوسان است | قابل تنظیم در 45 درجه، 60 درجه و 90 درجه |
|---|---|
| سرعت نوسان است | قابل تنظیم از 10 تا 60 بار در دقیقه |
| شمارنده های اتوماتیک | e 6 هر کدام جداگانه شمارش می کنند |
| شش بار | از 50، 100، 200، 300 و 500 گرم هر کدام |
| حجم (W×D×H) | 86×51×81 سانتی متر |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 250 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تایمر | 0 تا 99.99 ثانیه |
| قدرت بخاری | 1.25 کیلووات |
| کاغذ تست PH | 1 تا 7 ساعت |
| وضوح دما | : 0.1 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | CF9264 |
| محدوده اندازه گیری نیروی آزمایشی KN | 4٪ - 100٪ FS |
| جزئیات بسته بندی | جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T ، Cash ، L/C ، Western Union ، MoneyGram |
| قابلیت ارائه | 5 واحد در ماه |
| محل منبع | چین |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | DX8339 |
| استاندارد | GB/T 12441-2005 |
| کلمه کلیدی | احتراق روکش آتش نشانی |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf8493 |
| محدوده دما | NT1 درجه حرارت |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 250 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وضوح دما | 0.1 درجه سانتیگراد |
| تایمر | 0 تا 99 ساعت |
| . منبع تغذیه کار | AC220V /50HZ |
| قدرت بخاری | 3.5 کیلو وات |
| حداکثر فشار کار | 2.5 مگاپیکالری |
|---|---|
| فشار ترکیدگی ایمن | 2.7 تا 3 مگاپاسکال |
| قدرت بخاری | 2300W |
| محدوده خودکنترل دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد |
| حجم | 4000 سانتی متر ³ |
| حداکثر فشار کار | 2.5 مگاپیکالری |
|---|---|
| فشار ترکیدگی ایمن | 2.7 تا 3 مگاپاسکال |
| قدرت بخاری | 2300W |
| محدوده خودکنترل دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد |
| انحراف دما | ± 0.5 ℃ |
| نوع کروماتوگرافی | کروماتوگرافی گازی |
|---|---|
| حداکثر comsuption | < 600 وات |
| دقت چگالی | 0.0001 G/cm3 / 0.001 G/cm3 |
| پارامترها | سوراخ اکستروژن 1=2.095±0.005mm |
| زمان تست | 6 ساعت |