| Η γωνία ταλάντευσης είναι | ρυθμιζόμενο σε 45°, 60° και 90° |
|---|---|
| Η ταχύτητα ταλάντευσης είναι | Ρυθμίζεται από 10 έως 60 φορές ανά λεπτό |
| αυτόματους μετρητές | ε 6 μετρώντας το καθένα ξεχωριστά |
| Έξι φορτία | των 50, 100, 200, 300 και 500 g το καθένα |
| Όγκος (Π×Β×Υ) | 86 × 51 × 81 εκατοστά |
| Εύρος θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου έως 250℃. |
|---|---|
| Χρονόμετρο | 0 έως 99,99 δευτερόλεπτα. |
| Δύναμη θέρμανσης | 1.25kw |
| Δοκιμαστικό χαρτί PH | 1 έως 7 PH |
| Ψήφισμα θερμοκρασίας | : 0,1℃ |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF9264 |
| Δύναμη δοκιμής που μετρά τη σειρά KN | 4%-100%FS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινες θήκες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, μετρητά, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | DX8339 |
| Τύπος | GB/T 12441-2005 |
| Λέξη-κλειδί | Καύση επιχρίσματος αντιφλεγμονής |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF8493 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | RT θερμοκρασία +10°C~80°C |
| Εύρος θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου έως 250℃ |
|---|---|
| Ψήφισμα θερμοκρασίας | 0,1℃ |
| Χρονόμετρο | 0 έως 99 ώρες. |
| . Τροφοδοτικό λειτουργίας | AC220V το /50Hz |
| Δύναμη θέρμανσης | 3,5 kW |
| Μέγιστη πίεση εργασίας | 2,5MPa |
|---|---|
| Ασφαλής πίεση διάρρηξης | 2,7 έως 3Mpa |
| Θερμαντική δύναμη | 2300W |
| Εύρος αυτοελέγχου θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου σε 200℃ |
| Τόμος | 4000 cm ³ |
| Μέγιστη πίεση εργασίας | 2,5MPa |
|---|---|
| Ασφαλής πίεση διάρρηξης | 2,7 έως 3Mpa |
| Δύναμη θέρμανσης | 2300W |
| Εύρος αυτοελέγχου θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου σε 200℃ |
| Απόκλιση θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Τύπος χρωματογραφίας | χρωματογραφία αερίου |
|---|---|
| Μέγιστη κατανάλωση | < 600W=""> |
| Ακρίβεια πυκνότητας | 0,0001 G/cm3 / 0,001 G/cm3 |
| Παράμετροι | Τρύπα 1=2.095±0.005mm εξώθησης |
| Ώρα δοκιμής | 6 ώρες |