| Kąt obrotu jest | możliwość regulacji pod kątem 45°, 60° i 90° |
|---|---|
| Prędkość obrotu jest | Regulowane od 10 do 60 razy na minutę |
| liczniki automatyczne | e 6 każdy liczy się osobno |
| Sześć ładunków | po 50, 100, 200, 300 i 500 g każdy |
| Objętość (szer. × głęb. × wys.) | 86×51×81 cm |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 250℃. |
|---|---|
| Regulator czasowy | Od 0 do 99,99 sekund. |
| Moc grzejnika | 1,25kw |
| Papier testowy PH | 1 do 7PH |
| Rozdzielczość temperatury | : 0,1 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF9264 |
| Zakres pomiaru siły testowej KN | 4%-100%FS |
| Szczegóły pakowania | Drewniane skrzynki |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, gotówka, l/c, Western Union, Moneygram |
| Możliwość Supply | 5 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | DX8339 |
| Standard | GB/T 12441-2005 |
| Słowo kluczowe | Spalanie powlekania opóźniającego |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8493 |
| Zakres temperatury | NT1przewody |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 250℃ |
|---|---|
| Rozdzielczość temperatury | 0,1 ℃ |
| Regulator czasowy | 0 do 99 godzin. |
| . Zasilanie robocze | AC220V /50Hz |
| Moc grzejnika | 3,5 kW |
| Maksymalna presja robocza | 2,5MPa |
|---|---|
| Bezpieczne ciśnienie rozrywające | 2,7 do 3 MPa |
| Moc grzejnika | 2300 W. |
| Zakres samokontroli temperatury | Temperatura pokojowa do 200 ℃ |
| Tom | 4000 cm³ |
| Maksymalna presja robocza | 2,5MPa |
|---|---|
| Bezpieczne ciśnienie rozrywające | 2,7 do 3 MPa |
| Moc grzejnika | 2300 W. |
| Zakres samokontroli temperatury | Temperatura pokojowa do 200 ℃ |
| Odchylenie temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Typ chromatografii | Chromatografia gazowa |
|---|---|
| Maksymalna kłopoty | < 600 W |
| Precyzja gęstości | 0,0001 G/cm3 / 0,001 G/cm3 |
| Parametry | Otwór do wytłaczania 1 = 2,095 ± 0,005 mm |
| Czas testu | 6 godzin |