| Salınım açısı | 45°, 60° ve 90°'de ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım hızı | Dakikada 10 ila 60 kez ayarlanabilir |
| otomatik sayaçlar | e 6 her biri ayrı ayrı sayılır |
| Altı yük | her biri 50, 100, 200, 300 ve 500gr |
| Hacim (G×D×Y) | 86×51×81cm |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 250°C'ye. |
|---|---|
| Zamanlayıcı | 0 ila 99,99 saniye. |
| Isıtıcı Gücü | 1.25 kw |
| PH test kağıdı | 1 ila 7PH |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | : 0,1°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF9264 |
| Test kuvveti ölçüm aralığı KN | %4 - %100FS |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kasalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Nakit, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | AYDA 5 ADET |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | DX8339 |
| Standart | GB/T 12441-2005 |
| Anahtar Kelime | Yangın geciktirici kaplama yanması |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8493 |
| Sıcaklık aralığı | RT 10°C~80°C |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 250°C'ye kadar |
|---|---|
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1°C |
| Zamanlayıcı | 0 ila 99 saat. |
| . Çalışma güç kaynağı | AC220V /50Hz |
| Isıtıcı Gücü | 3.5kw |
| Maksimum çalışma baskısı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı gücü | 2300W |
| Sıcaklık otomatik kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Hacim | 4000cm³ |
| Maksimum çalışma basıncı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı Gücü | 2300W |
| Sıcaklık kendini kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Sıcaklık sapması | ±0,5°C |
| Kromatografi Tipi | Gaz kromatografisi |
|---|---|
| Maksimum komdüksiyon | < 600W |
| Yoğunluk hassasiyeti | 0,0001 G/cm3 / 0,001 G/cm3 |
| Parametreler | Ekstrüzyon deliği 1=2,095±0,005mm |
| Test zamanı | 6 saat |