| Hız | 4M/s² 1500 kez /H |
|---|---|
| Sayma aralığı | 0-999999 |
| Motor Gücü | 0.37KW |
| Boyutlar | 2350*850*1700mm |
| Test Akımı | 0.1A |
| Ateşleme süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
|---|---|
| Test eğim açısı | 45 ° |
| Yanma gazı | %98 propan gazı |
| Akış ve basınç | Çift akış göstergeleri ve basınç göstergeleri ile donatılmıştır |
| Sıcaklık testi aralığı | 0 - 1000°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | 20kVA |
| Voltaj | 220v |
| Maksimum germe uzunluğu | 280mm |
|---|---|
| Germe hızı | 20-30 mm/dak |
| Chuck tipi | Kendiliğinden sıkılmayan |
| Uzama doğruluğu | ±% 1 |
| Çözünürlük | % 0.1 |
| Test örneklerinin sayısı | 6 Takım |
|---|---|
| Dışarıya çekilebilen ağırlıklar | 2.5i x6 |
| Döner ağırlıklar | 3ibx6 |
| Yük ağırlığı | 15ib×6 |
| Yük akımı | 40A/12V |
| Test eğim açısı | 45 ° |
|---|---|
| tutuşma süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
| Yanma süresi | 0-999.9s ± 0.1s |
| Yanma gazı | %98 propan gazı |
| Sıcaklık testi aralığı | 0 - 1000°C |
| Akım Aralığı | 0,1 ila 3A |
|---|---|
| Yük Test voltajı | 0 ila 1000V arasında ayarlanabilir |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Nakit.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Kavramalar | 6 Takım |
|---|---|
| Salınım Açısı Esneme açıları | 45°, 60° ve 90°'de ayarlanabilir |
| Salınım hızı Esneme hızı | Dakikada 10 ila 60 kez ayarlanabilir |
| Altı yük | her biri 50, 100, 200, 300 ve 500gr |
| Otomatik sayaç | 6, ayrı ayrı sayılıyor |
| Örnek raf kütlesi | 15g+1g |
|---|---|
| Gerilim dengeleyici | 2KVA, voltaj kararlılığı ≤±1% |
| Termometre | 0 ila 1000±2% |
| Zamanlama aralığı | 0 ila 99 saat, doğruluk ±1 saniye |
| Güç kaynağı gerilimi | AC220V±10%, 50Hz, akım ≤10A |
| Test örneklerinin sayısı | 5 adet (adet) |
|---|---|
| Teleskopik aralık | 300 ila 1800 mm |
| Genişleme ve daralma hızı | 10 ila 30 cP |
| Hava basıncı kaynağı | 7kg/cm² |
| Güç kaynağı | 1∮AC 220V 2A |