| سرعت | 4M/s ² 1500 بار /H |
|---|---|
| محدوده شمارش | 0-999999 |
| قدرت موتور | 0.37KW |
| ابعاد | 2350*850*1700 میلی متر |
| جریان آزمون | 0.1A |
| زمان اشتعال | قابل تنظیم از 0 تا 0.1 ± 999.9 ثانیه |
|---|---|
| زاویه تمایل تست | 45 درجه |
| گاز احتراق | 98% گاز پروپان |
| جریان و فشار | مجهز به دبی سنج دوگانه و گیج فشار |
| محدوده تست دما | 0 تا 1000 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | 20 کیلو ولت آمپر |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| حداکثر طول کشش | 280 میلی متر |
|---|---|
| سرعت کشش | 20-30 میلی متر در دقیقه |
| نوع چاک | غیر خود سفت شونده |
| دقت ازدیاد طول | ± 1 ٪ |
| وضوح | 0.1 ٪ |
| تعداد نمونه های آزمایشی می باشد | 6 مجموعه |
|---|---|
| وزنه های کششی | 2.5i x6 |
| وزنه های چرخشی | 3ibx6 |
| وزن بار | 15ib×6 |
| جریان بارگذاری | 40A/12V |
| زاویه تمایل تست | 45 درجه |
|---|---|
| زمان اشتعال | قابل تنظیم از 0 تا 0.1 ± 999.9 ثانیه |
| مدت زمان سوختن | 0-999.9s ± 0.1s |
| گاز احتراق | 98% گاز پروپان |
| محدوده تست دما | 0 تا 1000 ℃ |
| محدوده فعلی | 0.1 تا 3A |
|---|---|
| بار ولتاژ تست است | قابل تنظیم از 0 تا 1000 ولت |
| جزئیات بسته بندی | کیس های چوبی |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Cash.L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
| دستگیره ها | 6 مجموعه |
|---|---|
| زاویه نوسان زوایای خم شدن هستند | قابل تنظیم در 45 درجه، 60 درجه و 90 درجه |
| سرعت چرخش سرعت خم شدن است | قابل تنظیم از 10 تا 60 بار در دقیقه |
| شش بار | از 50، 100، 200، 300 و 500 گرم هر کدام |
| شمارنده خودکار | 6، شمارش جداگانه |
| جرم قفسه نمونه | 15 گرم + 1 گرم |
|---|---|
| تثبیت کننده ولتاژ | 2KVA، پایداری ولتاژ ≤±1٪ |
| دماسنج | 0 تا 1000±2٪ |
| محدوده زمانی | 0 تا 99 ساعت، دقت ± 1 ثانیه |
| ولتاژ منبع تغذیه | AC220V±10٪، 50Hz، جریان ≤10A |
| تعداد نمونه های آزمایشی می باشد | 5 عدد (عدد) |
|---|---|
| فاصله تلسکوپی است | 300 تا 1800 میلی متر |
| سرعت انبساط و انقباض است | 10 تا 30 cP |
| منبع فشار هوا | 7 کیلوگرم در سانتی متر مربع |
| منبع تغذیه | 1∮AC 220V 2A |