| Ταχύτητα | 4M/s ² 1500 φορές /Υ |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-999999 |
| Ισχύς κινητήρα | 0,37kW |
| Διαστάσεις | 2350*850*1700mm |
| Δοκιμαστικό ρεύμα | 0.1A |
| Χρόνος ανάφλεξης | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 999,9s±0,1s |
|---|---|
| Δοκιμαστική γωνία κλίσης | 45 ° |
| Αέριο καύσης | 98% αέριο προπάνιο |
| Ροή και πίεση | Εξοπλισμένο με διπλούς μετρητές ροής και μετρητές πίεσης |
| Πεδίο δοκιμής θερμοκρασίας | 0 έως 1000℃ |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ισχύς | 20KVA |
| Τετάρτη | 220V |
| Μέγιστο μήκος διάτασης | 280mm |
|---|---|
| Ταχύτητα τεντώματος | 20-30 mm/min |
| Τύπος τσοκ | Μη αυτοσφιχτό |
| Ακρίβεια επιμήκυνσης | ± 1% |
| Ψήφισμα | 0,1% |
| Ο αριθμός των δειγμάτων δοκιμής είναι | 6 σετ |
|---|---|
| Βάρη έλξης | 2,5i x6 |
| Περιστροφικά βάρη | 3ibx6 |
| Βάρος φορτίου | 15ib×6 |
| Ρεύμα φόρτωσης | 40A/12V |
| Δοκιμαστική γωνία κλίσης | 45 ° |
|---|---|
| Χρόνος ανάφλεξης | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 999,9s±0,1s |
| Διάρκεια καύσης | 0-999.9s±0.1s |
| Αέρια καύσης | 98% αέριο προπάνιο |
| Σειρά δοκιμής θερμοκρασίας | 0 έως 1000℃ |
| Τρέχουσα σειρά | 0,1 έως 3Α |
|---|---|
| Φορτίο Η τάση δοκιμής είναι | ρυθμιζόμενο από 0 έως 1000V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες Θήκες |
| Χρόνος παράδοσης | 10 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Λαβές | 6 σετ |
|---|---|
| Η γωνία αιώρησης Οι γωνίες κάμψης είναι | ρυθμιζόμενο σε 45°, 60° και 90° |
| Η ταχύτητα αιώρησης Η ταχύτητα κάμψης είναι | Ρυθμίζεται από 10 έως 60 φορές ανά λεπτό |
| Έξι φορτία | των 50, 100, 200, 300 και 500 g το καθένα |
| Αυτόματος μετρητής | 6, μετρώντας χωριστά |
| Μάζα ραφιού δειγμάτων | 15g+1g |
|---|---|
| Σταθεροποιητής τάσης | 2KVA, σταθερότητα τάσης ≤±1% |
| Θερμόμετρο | 0 έως 1000±2% |
| Σειρά συγχρονισμού | 0 έως 99 ώρες, ακρίβεια ±1 δευτερόλεπτο |
| Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, 50Hz, ρεύμα ≤10A |
| Ο αριθμός των δειγμάτων δοκιμής είναι | 5 τεμάχια (τμχ) |
|---|---|
| Η τηλεσκοπική απόσταση είναι | 300 1800mm |
| Η ταχύτητα διαστολής και συστολής είναι | 10 έως 30 cP |
| Πηγή πίεσης αέρα | 7 kg/cm2 |
| Τροφοδοσία | 1∮AC 220V 2A |