| Επιλογές μέτρησης | 200kg500kg 1000kg (1Τ) 2000kg (2Τ) 5000kg |
|---|---|
| Ψήφισμα φορτίων | 00,01 κιλά |
| Μέγιστη στροφή | 800 χιλιοστά |
| Ταχύτητα δοκιμής | 50~500 χιλ./λεπτό |
| Ακριβότητα ταχύτητας | 50 ± 0,5 mm |
| Οπτική πυκνότητα | Ευκανόνιστος |
|---|---|
| Θερμοκρασία | RT έως 200℃ |
| ΦΩΤΙΣΤΙΚΗ Πηγή | υπέρυθρος βολβός |
| Τοποθετήστε το δίσκο υλικού δοκιμής | Περιστρέψτε το δίσκο (8-10 rpm) |
| Χρονόμετρο | 0 έως 999 ώρες |
| Εσωτερική διάμετρος ακροφυσίου | 9,6 mm; |
|---|---|
| Λειτουργία παροχής αέρα | Αυτόματη παροχή αέρα από τον ανεμιστήρα, χρόνος παροχής αέρα: 60 δευτερόλεπτα. |
| Ταχύτητα παροχής αέρα | 1,5M/S; |
| Ηλεκτρονικό ανεμόμετρο | Εύρος δοκιμής 0 έως 8M/S |
| Θερμόμετρο TES | Εύρος μέτρησης 0 έως 1300℃, ακρίβεια 0,1℃ |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Brand name | CHENGFENG |
| Αριθμός Μοντέλου | CF8348A |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Δύναμη | 100W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v±10% |
| Ακρίβεια | ±1% |
| Λειτουργία | πρότυπα δοκιμής επιδόσεων για τα κράνη ασφαλείας σε σχέση με την καθυστέρηση της φλόγας |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2,5℃ |
|---|---|
| Το σφάλμα χρονοδιακόπτη δεν πρέπει να υπερβαίνει | 1 δευτερόλεπτο / ώρα |
| Ύψος φλόγας | Ρυθμιζόμενο από 20mm±2mm έως 175mm±1mm |
| Χρόνος ανάφλεξης | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 999,9s±0,1s |
| Διάρκεια καύσης | 0-999,9s±0,1s, αυτόματη εγγραφή, μη αυτόματη παύση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Αριθμός μοντέλου | CF8436 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Εσωτερικές διαστάσεις | H 914mm x w 914mm x d 610mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | υ 16800mm, π 14500mm, β 850mm |
| Εξωτερικό στρώμα | 1Πλάκα από χάλυβα πάχους 0,5 mm |
| Μέσο στρώμα | στρώμα αμίαντου πάχους 60 mm |
| Αριθμός μοντέλου | CF8711 |
|---|---|
| Αντικατάσταση μονάδας | Kg,lb,N |
| Συχνότητα δειγματοληψίας στοιχείων | 200times/sec |
| Αποτελεσματικό πλάτος δοκιμής | 150 χιλιοστά |
| Αποτελεσματικός χώρος τέντωσης | 650 mm/800 mm/1000 mm |
| Ρύθμιση ροής αέρα στο θάλαμο καύσης | 4500 έως 5500 lmin |
|---|---|
| Ρύθμιση ροής προπανίου | 3-30L/min |
| Ρύθμιση ροής πεπιεσμένου αέρα. | 10~100 λίτρα/λεπτό |
| Ανεμόμετρο | 0,05 έως 5 m/s |
| Ψηφιακό θερμόμετρο οθόνης | 0 έως 400 ℃ |