| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Ακρίβεια | 2% |
| Τετάρτη | 220V |
| Ώρα | 0-999 ώρες μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα |
| πηγή θερμότητας | Καυστήρας αερίου μήκους 610 mm. |
|---|---|
| Μέτρηση θερμοκρασίας | Θωρακισμένο θερμόμετρο διαμέτρου 2mm |
| Δοκιμή θερμοκρασίας και χρόνου φλόγας | 650 ± 40 ° C-3 ώρες/750 ± 40 ° C-3 ώρες 950 ± 40 ° C-3 ώρες/950 ± 40 ° C-20 λεπτά |
| Δείγμα | Όχι λιγότερο από 1200 mm |
| Τάση δοκιμής | 200~1000V (ρυθμιζόμενο) |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Αριθμός μοντέλου | CF8341 |
| Η γωνία ταλάντευσης είναι | ρυθμιζόμενο σε 45°, 60° και 90° αριστερά και δεξιά |
|---|---|
| Η ταχύτητα ταλάντευσης είναι | Ρυθμίζεται από 10 έως 60 φορές ανά λεπτό |
| Αυτόματοι μετρητές | 6, μετρώντας χωριστά |
| Έξι φορτία από | 10Ν και έξι φορτία 5Ν |
| Το ρεύμα φορτίου είναι | 0,5 έως 25Α |
| Θερμοκρασία | 15-35°C |
|---|---|
| σχετική υγρασία | όχι περισσότερο από 85% RH |
| Ατμοσφαιρική πίεση | 86-106 Mpa |
| Διηλεκτρική τάση | AC 220V |
| Άεργος ισχύς | 3 kw |
| Χρόνος | Από 0 έως 999 ώρες μπορούν να ρυθμιστούν αυθαίρετα |
|---|---|
| Ελεγκτής θερμοκρασίας Ελεγκτής θερμοκρασίας | με ρύθμιση PID |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2,5℃ |
| Εύρος θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου έως 200℃ ή δωματίου |
| Εύρος μέτρησης | (0-15) Kw/m ² |
|---|---|
| Ακρίβεια μετρητή ροής θερμότητας | ±0,2Kw/m² |
| Ακρίβεια μετρητή ροής θερμότητας | < ± 3% |
| Ηλεκτρονικός υπολογιστής | Ένας φορητός υπολογιστής |
| Ακρίβεια μέτρησης | ± 0,3 ℃ |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENFENG |
| Αριθμός μοντέλου | CF9005 |
| Δύναμη | 500W |
|---|---|
| Ακρίβεια | ± 5% |
| Δίσκος συλλογής σταγονιδίων | 300mm μακριά από τη σχάρα δειγμάτων |
| Κράτη | Ύψος 500MM |
| Κρατητής δείγματος ακτινοβολίας | Εσωτερική διάμετρος 118 mm, μεταλλικό δίχτυ 2.1 * 2.1 mm |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Αριθμός μοντέλου | CF8539 |