| Εναλλαγή μονάδας | Kgf, Nf, Lbf |
|---|---|
| Η ταχύτητα δοκιμής είναι | Η ταχύτητα δοκιμής είναι ρυθμιζόμενη από 5 έως 30 φορές ανά λεπτό |
| Δοκιμαστικό εγκεφαλικό επεισόδιο | 0-60 mm (εξαιρουμένων των φωτιστικών) |
| Το δοκιμαστικό φορτίο είναι | 50 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες Θήκες |
| Γωνία κλίσης | Συνεχώς ρυθμιζόμενο από 10 έως 180 μοίρες |
|---|---|
| Ταχύτητα ταλάντευσης | Ρυθμιζόμενο από 10 έως 60 cP |
| Μετρητές | 6 ξεχωριστοί μετρητές /1 συνολικός μετρητής |
| Βάρη φορτίου | 50, 100, 200, 300, 500 γραμμάρια |
| επιλέξτε | 6 για κάθε ομάδα (συνολικά 5 γκρουπ) |
| Καυστήρας | 35 mm μήκος, εσωτερική διάμετρος: 0,5 mm |
|---|---|
| Tandard για ανάφλεξη φλόγων | ύψος φλόγας 12 mm |
| Ταχύτητα θέρμανσης | 23.5S στους 100-700 °C |
| Όγκος θαλάμου δοκιμής | 0.5M3, d×w×h: 60×95×90cm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | d×w×h: 61×120×105cm |
| Συσκευή δοκιμής | 3 ομάδες |
|---|---|
| Θερμοκρασία | θερμοκρασία δωματίου σε 300℃ |
| Βάρη | τρία το καθένα των 50g, 100g, 200g, 500g και 1000g |
| Κλίμακα | Ιαπωνικό Mitotoyo 0,01/10 χλστ |
| Υλικό εσωτερικού κουτιού | SUS#304 ανοξείδωτο |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Υλικά δοκιμής | 5 (τμήματα) |
| Ακρίβεια αμπερόμετρων | ±1% |
|---|---|
| Ποσοστό δοκιμής | Μπορεί να προρυθμιστεί 1~30 φορές/λεπτό |
| Τρέχουσα φόρτιση | 0-25A |
| Εύρος μέτρησης | 0.0110mm |
| Ταχύτητα δειγματοληψίας | 25MHz |
| Ακρίβεια ταχύτητας | 50 ± 0,5 mm |
|---|---|
| Πλατεία των πλακών | ≤0.03mm |
| Ταχύτητα κυλίσματος | 40 στροφές ανά λεπτό |
| <= 5% PPHM | <= 5% PPHM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες Θήκες |
| Σειρά τάσης | AC (380±38) V |
|---|---|
| σχετική υγρασία | ≤85%RH |
| Θερμοκρασία | 5℃ έως +28℃[1] (Μέση θερμοκρασία εντός 24 ωρών ≤28℃) |
| Εργαστήριο τροφοδοσίας | 380V, 2KW |
| Προϋποθέσεις τροφοδοσίας | τριφασικό τετρασύρμα + προστατευτικό καλώδιο γείωσης |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| διάμετρος δείγματος περιστροφής | 2.5 ~ 12.5mm |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | CF7183 |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Μέγιστο φορτίο | Επιλέξτε ανάμεσα σε 5000-10000 KG |
| Τάξη ακρίβειας | επίπεδο 0,5 |