| Przełączanie jednostek | Kg, Nf, Lbf |
|---|---|
| Prędkość testowa wynosi | Prędkość testu można regulować w zakresie od 5 do 30 razy na minutę |
| Skok testowy | 0-60 mm (bez osprzętu) |
| Obciążenie testowe to | 50 kg |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Kąt obrotu | Płynna regulacja w zakresie od 10 do 180 stopni |
|---|---|
| Prędkość huśtania | Regulowane w zakresie od 10 do 60 cP |
| Liczniki | 6 oddzielnych liczników /1 licznik całkowity |
| Obciążenia | 50, 100, 200, 300, 500g |
| Wybierz | 6 dla każdej grupy (w sumie 5 grup) |
| Palnik | Długość 35 mm, średnica wewnętrzna: 0,5 mm |
|---|---|
| tandard do zapalenia płomieni | wysokość płomienia 12mm |
| Prędkość ogrzewania | 23,5 S przy 100-700 ℃ |
| Objętość komory testowej | 0,5M3, gł.×szer.×wys.: 60×95×90 cm |
| Wymiary zewnętrzne | gł. × szer. × wys.: 61 × 120 × 105 cm |
| Aparatura testowa | 3 grupy |
|---|---|
| Temperatura | temperatura pokojowa do 300℃ |
| Wagi | trzy sztuki po 50g, 100g, 200g, 500g i 1000g |
| Skala | Japońskie Mitotoyo 0,01/10mm |
| Materiał pudełka wewnętrznego | Stal nierdzewna SUS#304 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, przebudowa oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Materiały testowe | 5 (szt.) |
| Dokładność amperomierza | ± 1% |
|---|---|
| Szybkość testu | Można ustawić 1 ~ 30 razy/min |
| Bieżące ładowanie | 0-25A |
| Zakres pomiarowy | 0,01-10 mm |
| Prędkość próbki | 25MHz |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
|---|---|
| Platen Flacjness | ≤0,03 mm |
| Prędkość obrotowa | 40 obr./min |
| <= 5% PPHM | <= 5% PPHM |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Zakres napięcia | AC (380±38) V |
|---|---|
| wilgotność względna | ≤85% wilgotności względnej |
| Temperatura | 5℃ do +28℃[1] (Średnia temperatura w ciągu 24 godzin ≤28℃) |
| Zasilanie działające | 380 V, 2KW |
| Warunki zasilania | trójfazowy czteroprzewodowy + przewód ochronny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Średnica próbki uzwojenia | 2,5 ~ 12,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF7183 |
| Władza | Elektroniczny |
| Maksymalne obciążenie | Wybierz w granicach 5000 10000 kg |
| Klasa dokładności | Poziom 0,5 |