| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Dokładność | 2% |
| napięcie | 220 V |
| Czas | 0-999 godzin można ustawić dowolnie |
| Źródło ciepła | Palnik gazowy z rurką o długości 610 mm. |
|---|---|
| Pomiar temperatury | Termometr pancerny o średnicy 2 mm |
| Sprawdź temperaturę i czas płomienia | 650 ± 40°C – 3 godziny/750 ± 40°C – 3 godziny 950 ± 40°C – 3 godziny/950 ± 40°C – 20 minut |
| Próbka | Nie mniej niż 1200 mm |
| Napięcie testowe | 200 ~ 1000 V (regulowane) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8341 |
| Kąt obrotu jest | Regulacja w zakresie 45°, 60° i 90° w lewo i w prawo |
|---|---|
| Prędkość obrotu jest | Regulowane od 10 do 60 razy na minutę |
| Liczniki automatyczne | 6, licząc osobno |
| Sześć ładunków | 10N i sześć obciążeń 5N |
| Prąd obciążenia wynosi | 0,5 do 25A |
| Temperatura | 15-35 ℃ |
|---|---|
| wilgotność względna | nie więcej niż 85% wilgotności względnej |
| Ciśnienie atmosferyczne | 86-106 MPa |
| Napięcie dielektryczne | AC 220V |
| Moc bierna | 3kw |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Zakres pomiarowy | (0-15) kW/m² |
|---|---|
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m² |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | <±3% |
| Komputer | Jeden laptop |
| Dokładność pomiaru | ± 0,3 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENFENG |
| Numer modelu | CF9005 |
| Władza | 500 W |
|---|---|
| Dokładność | ± 5% |
| Taca na kolekcję kropel | 300 mm od stojaka na próbkę |
| Nawias | Wysokość 500 mm |
| Posiadacz próbki promieniowania | Średnica wewnętrzna 118 mm, metalowa siatka 2,1 * 2,1 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8539 |