| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğruluk | %2 |
| Voltaj | 220v |
| Zaman | 0-999 saat keyfi olarak ayarlanabilir |
| ısı kaynağı | 610mm uzunluğunda tüplü gaz brülörü. |
|---|---|
| Sıcaklık ölçümü | 2mm çaplı zırhlı termometre |
| Alev sıcaklığını ve süresini test edin | 650 ± 40 ° C-3 saat/750 ± 40 ° C-3 saat 950 ± 40 ° C-3 saat/950 ± 40 ° C-20 dakika |
| Örnek | 1200 mm'den az değil |
| Test voltajı | 200~1000V (ayarlanabilir) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8341 |
| Salınım açısı | 45°, 60° ve 90° sola ve sağa ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım hızı | Dakikada 10 ila 60 kez ayarlanabilir |
| Otomatik sayaçlar | 6, ayrı ayrı sayılıyor |
| Altı yük | 10N ve altı adet 5N yük |
| Yük akımı | 0,5 ila 25A |
| Sıcaklık | 15-35°C |
|---|---|
| göreceli nem | %85 bağıl nemden fazla değil |
| Atmosfer basıncı | 86-106Mpa |
| Dielektrik voltajı | AC 220V |
| Reaktif güç | 3kw |
| Zaman | 0 ila 999 saat isteğe göre ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol cihazı Sıcaklık kontrol cihazı | PID ayarıyla |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 200°C'ye veya oda |
| Ölçüm aralığı | (0-15) Kw/m² |
|---|---|
| Isı akısı ölçerin doğruluğu | ±0,2Kw/m² |
| Isı akısı ölçer doğruluğu | <±%3 |
| Bilgisayar | Bir dizüstü bilgisayar |
| Ölçüm doğruluğu | ± 0.3 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENFENG |
| Model Numarası | CF9005 |
| Güç | 500W |
|---|---|
| Doğruluk | ±5% |
| Damlacık toplama tepsisi | Örnek raftan 300 mm uzakta |
| Braket | 500mm yükseklik |
| Radyasyon Örnek Tutucu | İç çap 118mm, metal ağ 2.1 * 2.1mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8539 |