| Eenheidsschakeling | Kgf, Nf, Lbf |
|---|---|
| De testsnelheid is | De testsnelheid is instelbaar van 5 tot 30 keer per minuut |
| Proefslag | 0-60 mm (exclusief armaturen) |
| De testbelasting is | 50KG |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Swinghoek | Traploos verstelbaar van 10 tot 180 graden |
|---|---|
| Schommelingssnelheid | Instelbaar van 10 tot 60 cP |
| Tellers | 6 afzonderlijke tellers /1 totaalteller |
| Gewichten laden | 50, 100, 200, 300, 500 g |
| selecteer | 6 voor elke groep (in totaal 5 groepen) |
| Brander | 35 mm lang, binnendiameter: 0,5 mm |
|---|---|
| Tandard voor het ontsteken van vlammen | Vlamhoogte 12 mm |
| Verwarmingssnelheid | 23.5S bij 100-700 °C |
| Volume testkamer | 0.5M3, d×w×h: 60×95×90cm |
| Externe dimensies | d×w×h: 61×120×105 cm |
| Testapparatuur | 3 groepen |
|---|---|
| Temperatuur | kamertemperatuur aan 300℃ |
| Gewichten | drie elk van 50 g, 100 g, 200 g, 500 g en 1000 g |
| Grootte | Japanse Mitotoyo 0,01/10mm |
| Materiaal binnendoos | SUS#304 roestvrij staal |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| Testmaterialen | 5 (pcs) |
| Ampèremeternauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Testpercentage | 1~30 keer/min kan vooraf worden ingesteld |
| Stroombelasting | 0-25A |
| Meetbereik | 0.0110mm |
| Proefsnelheid | 25MHz |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
|---|---|
| Platte vlakheid | ≤0.03mm |
| Rolingssnelheid | 40 rpm |
| <= 5% PPHM | <= 5% PPHM |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Voltagewaaier | Wisselstroom (380±38) V |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | ≤85%RH |
| Temperatuur | 5℃ tot +28℃[1] (Gemiddelde temperatuur binnen 24 uur ≤28℃) |
| Werkende voeding | 380V, 2KW |
| Stroomvoorziening | driefasige vierdraads + beschermende aardedraad |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| de diameter van het wikkelmoment | 2.5 tot en met 12.5 mm |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF7183 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Maximale belasting | Kies uit 5000,10000 KG |
| Klasse van nauwkeurigheid | niveau 0,5 |