| Modelnummer | CF7173 |
|---|---|
| Productnaam | Glow Wire Testing Machine |
| Keyword | Testtoestel voor gloeiende draden |
| Draadtemperatuur | 500 ~ 1000℃ instelbaar |
| Temperatuurtolerantie | 500 ~ 750 °C ± 10 °C, > 750 ~ 1000 °C ± 15 °C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | Elektronisch, Elektronisch |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China, Guangdong, China |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 380 V |
| Type | Testmachine |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | 1000V |
| . Sollicitatie | Ontworpen voor het testen van verschillende metalen geleiders (bijvoorbeeld koper- en aluminiumdrade |
|---|---|
| Testbereik | Optioneel draagvermogen van 10 kg tot 100 kg om aan diverse testvereisten te voldoen. |
| Oplossing | Krachtresolutie zo nauwkeurig als 0,01 kg, waardoor nauwkeurige meting van subtiele krachtveranderin |
| 4. Slagopties | De maximale slag (exclusief armaturen) is 150 mm, waarbij optionele configuraties van 250 mm of 500 |
| Weergavesysteem | Uitgerust met een digitaal buizendisplay van 15 mm x 85 mm; het ondersteunt de peak hold-functie voo |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8686 |
| Vermogen | 750 W |
| garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8788 |
| Standaard | UL790, ASTM E 108 |
| Spanning | 220 V |
|---|---|
| Externe afmetingen | 800 l W700 1350 mm h |
| Gewicht van de elektrode | ± 0,25% |
| Elektrode | Gewicht van de elektrode |
| Ingangsspanning | AC 220 V |