| Εγγύηση | 1-5Years |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 6000W |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | CF8382 |
| Εφαρμογή | της βιομηχανίας καλωδίων και καλωδίων |
| Αποτελεσματικό διάστημα | 2.4m (μήκους) * 1m (εύρος) * 1,8m (ύψος) |
| Μέγεθος | 2.4m (μήκους) * 1m (εύρος) * 2,5m (ύψος) |
| Ενσωμάτωση διπλής λειτουργίας | Συνδυάζει δοκιμή δύναμης εφελκυσμού και μέτρηση επιμήκυνσης σε μία μόνο μονάδα, εξαλείφοντας την ανά |
|---|---|
| Ανίχνευση υψηλής ακρίβειας | Η προηγμένη τεχνολογία κυψελών φορτίου εξασφαλίζει εξαιρετική ακρίβεια και επαναληψιμότητα των αποτε |
| Λειτουργία φιλική προς το χρήστη | Διαισθητική ψηφιακή οθόνη με σαφείς προτροπές και απλές ρυθμίσεις παραμέτρων, που επιτρέπει στους χε |
| Κλείδωμα μέγιστης τιμής | Καταγράφει και διατηρεί αυτόματα τις μέγιστες τιμές δύναμης και επιμήκυνσης που επιτυγχάνονται κατά |
| ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ | Πληροί όλα τα σημαντικά διεθνή πρότυπα ασφάλειας και απόδοσης, καθιστώντας το κατάλληλο για δοκιμή π |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| αριθμός μοντέλου | DX8388 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Διάμετρος δειγμάτων | 0.3- 10 χιλ. |
| Μήκος δείγματος | 150200mm |
| Γωνία κάμψης | ± 90 ° |
| Δύναμη | 2KW |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V |
| Συνολικό βάρος | 500KG |
| Σταθερή θερμοκρασία | 20±5°C |
| Μέγεθος κιβωτίων δοκιμής | (L) 1.2*(W) 2.2*(H) 4 M |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος | GB/T18380.36-2008 ΔΕΠ 60332-3-22 |
| Λειτουργία | αξιολόγηση της ικανότητας των κάθετα εγκατεστημένων δεσμίδων καλωδίων |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8379A |
| Τύπος | ISO340:2004 GBT10707-2008 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50Hz |
| θερμή πλάκα | Υλικό: αλουμίνιο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης | 5 έως 7Β |
| Χρονόμετρο χρονογράφου | 1 |
| Απαιτήσεις περιβάλλοντος δοκιμής | 250±25℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες θήκες |
| Χρονόμετρο | Ανάλυση 0,01 λεπτό, ακρίβεια 1 δευτερόλεπτο / ώρα |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | (0-15) Kw/m ² |
| Ακρίβεια μετρητή ροής θερμότητας | ±0,2Kw/m² |
| Ακρίβεια μετρητή ροής θερμότητας | <±3%; |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες θήκες |