| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8382 |
| Uygulama | tel ve kablo endüstrisi |
| Etkili alan | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 1,8 m (yükseklik) |
| Boyutları | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 2,5 m (yükseklik) |
| Çift Fonksiyonlu Entegrasyon | Çekme kuvveti testini ve uzama ölçümünü tek bir ünitede birleştirerek birden fazla test cihazına ola |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyetli Algılama | Gelişmiş yük hücresi teknolojisi, kalite güvencesi ve mevzuata uygunluk açısından kritik öneme sahip |
| Kullanıcı dostu operasyon | Anlaşılır istemler ve basit parametre ayarlarıyla sezgisel dijital ekran, operatörlerin testleri hız |
| Tepe Değeri Kilitleme | Test sırasında elde edilen maksimum kuvvet ve uzama değerlerini otomatik olarak yakalayıp tutar, ver |
| KÜRESEL UYUM | Tüm önemli uluslararası güvenlik ve performans standartlarını karşılayarak Kuzey Amerika, Avrupa, As |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8388 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| numune çapı | 0.3- 10mm |
| Örnek uzunluğu | 150-200mm |
| Bükme açısı | ± 90 ° |
| Güç | 2KW |
|---|---|
| Voltaj | 220v |
| Toplam ağırlık | 500kg |
| Sabit sıcaklık | 20±5°C |
| Test Kutusu Boyutu | (L) 1.2*(w) 2.2*(h) 4 m |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Standart | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Görev | Dikey olarak monte edilmiş paketlenmiş kabloların yeteneğini değerlendirin |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8379A |
| Standart | ISO340: 2004 GBT10707-2008 |
| Güç kaynağı | AC220V 50Hz |
| Sıcak plaka | Malzeme: alüminyum |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi | 5 ila 7N |
| Kronograf kronometresi | 1 |
| Test ortamı gereksinimleri | 250±25°C |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasalar |
| Zamanlayıcı | Çözünürlük 0,01 dak, doğruluk 1 saniye/saat |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | (0-15) Kw/m² |
| Isı akısı ölçerin doğruluğu | ±0,2Kw/m² |
| Isı akısı ölçer doğruluğu | <±%3; |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasalar |