| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
|---|---|
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر |
| ابعاد خارجی | 60 سانتی متر 36cm 175cm |
| گزینه های اندازه گیری | 200 کیلوگرم، 500 کیلوگرم، 1000 کیلوگرم (1T)، 2000 کیلوگرم (2T)، 5000 کیلوگرم (5T) |
|---|---|
| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر ضربه (از جمله فیکسچر) | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه (قابل تنظیم) |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر، 1.0 ± 500 میلی متر |
| درجه تجزیه بار | 1/100000 |
|---|---|
| دقت بارگذاری | 0.5 ٪ |
| سرعت تست | 0.1-500mm/min (می توان به صورت دلخواه در رایانه تنظیم کرد) |
| تست سکته مغزی | 400، 500 (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| عرض تست | 40 سانتی متر (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf8393 |
| ولتاژ منبع برق | AC 380 ولت سه فاز چهار سیم |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، OBM ، ODM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8349 |
| استاندارد | IEC60332-3 |
| کلمه کلیدی | سوزاندن کابل |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8362 |
| قدرت | الکترونیکی |
| اندازه آزمایشگاه احتراق | L3000 W3000 H2400 (میلی متر) |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل | cf8329 |
| گزینه های اندازه گیری | 200 کیلوگرم ، 500 کیلوگرم ، 1000 کیلوگرم (1T) ، 2000 کیلوگرم (2T) ، 5000 کیلوگرم (5T) اختیاری |
| وضوح بارگذاری | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| گیج فشار گاز | هوا 0-0.6MPa، گاز 0-0.25MPa. |
|---|---|
| تایمر | 0 تا 99.99 ثانیه بر متر در ساعت را می توان خودسرانه تنظیم کرد. |
| دستگاه احتراق | احتراق خودکار پیزوالکتریک؛ |
| تنظیم کننده ولتاژ | ظرفیت 8KVA |
| ولتاژ تست | به طور مداوم از 100 تا 1000 ولت قابل تنظیم است |
| تایمر وضوح | 0.1S، خطا بیش از 1 ثانیه در ساعت نیست |
|---|---|
| دبی سنج سوخت | قابل تنظیم از 35 تا 350 لیتر در ساعت، دقت کنترل ± 2 لیتر در ساعت |
| دقت کنترل مصرف سوخت | 565±2g/50 دقیقه |
| ولتاژ منبع تغذیه | سیستم پنج سیم سه فاز AC380V 50 هرتز; |
| مصرف برق | 4.01KW |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8334 |
| قدرت | الکترونیکی |
| چنگال ها | 6 گروه |