| Regulator czasowy | Rozdzielczość 0,01 min, dokładność 1 sekunda/h |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | (0-15) kW/m² |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m² |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | <±3%; |
| Szczegóły pakowania | Drewniane skrzynie |
| Zakres pomiarowy miernika strumienia ciepła | (0-15) kW/m' |
|---|---|
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m” |
| DOKŁADNOŚĆ MIERNIKA STRUMIENIA CIEPŁA | <±3% |
| Dokładność | ± 0,5 ℃ |
| Błąd temperatury ciała czarnego | ±5℃ |
| Zakres pomiaru | (0-15) kW/m' |
|---|---|
| Dokładność | <±3% |
| Zakres | 400-600 ℃ |
| Błąd temperatury ciała czarnego | ±5℃ |
| Prędkość odprowadzania dymu | (2,5±0,2)m/s; |
| Dokładność pomiaru gęstości dymu | ±3% |
|---|---|
| Odległość ogniskowa obiektywu odbiornego | 60-65 mm |
| Główny presja robocza palnika | 276KPa (regulowane) |
| Ciśnienie palnika pomocniczego | 138 kPa (regulowane) |
| Napięcie zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz |
| Całkowita wartość opałowa spalania | 30 000 000 J/Kg (30MJ/kg) |
|---|---|
| Błąd powtarzalności wartości opałowej spalania | dynamiczny ≤0,1% |
| Zakres pomiaru temperatury | 0 do 50 ℃ |
| Dokładność pojemności cieplnej | ≤0,1% |
| Stabilność pojemności cieplnej | ≤0,2% |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 5 jednostek miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 5 jednostek miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zakres prądu | 0,1 do 3A |
|---|---|
| Obciążenie Napięcie testowe wynosi | regulowana w zakresie od 0 do 1000 V |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Zakres pomiarowy | (0-15) kW/m² |
|---|---|
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m² |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | <±3% |
| Komputer | Jeden laptop |
| Dokładność pomiaru | ± 0,3 ℃ |
| Źródło gazu | Gaz propan o czystości ≥95% |
|---|---|
| Układ fotoelektryczny | Źródłem światła jest żarówka. |
| Moc | 15W, napięcie: 6V |
| Płonąca lampa | Bunsen Burner |
| Zakres pomiaru gęstości dymu | 0 do 100% |