| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Napięcie robocze | AC 380 V ± 10% 50Nz |
| Pojemność zbiornika paliwa | ≥ 50 kg × 6 |
| Piec pionowy | L3,2m × W2,2m × H4.0m |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8391 |
| Zastosowanie | Powłoki ognia |
| Rozmiar płytki testowej | Grubość L300*W150 wynosi 5 mm |
| Czas zapłonu | Regulowany w zakresie od 0 do 999,9 s ± 0,1 s |
|---|---|
| Testowy kąt nachylenia | 45 ° |
| Gaz spalinowy | 98% propan |
| Przepływ i ciśnienie | Wyposażony w podwójne przepływomierze i manometry |
| Zakres testu temperatury | 0 do 1000 ℃ |
| Miernik przewodności | Zakres pomiarowy: (0 ~ 1×105)μS/cm |
|---|---|
| Cyfrowy miernik PH | Dokładność 0,02PH |
| Bilans analityczny | Dokładność 0,1 mg |
| VI. Próbowanie | 500 mg do 1000 mg |
| Przepływomierz powietrza | Możliwość regulacji od 20 ml do 200 ml |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | 20 kVA |
| napięcie | 220 V |
| Przepływomierz propanu | 1 do 100 cm²/min |
|---|---|
| Rozdzielczość przepuszczalności światła | 0,0001% |
| Dokładność pomiaru | ±3% |
| Wilgotność środowiskowa | Temperatura pokojowa -40℃ |
| Przepływomierz powietrza | 5-500 cm²/min |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Standard | GB/T20285-2006 |
| Zasilanie | AC220 V ± 10% 50 Hz |
| Zasilanie działające | AC 380 V ±10%, 50 Hz; pobór mocy: 3kW |
|---|---|
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0–100Pa, dokładność pomiaru: ≤ ±3Pa |
| Zakres przepływu powietrza 0–50m³/min, dokładność pomiaru | ≤ ±0,5m3/min |
| Źródło gazów spalinowych | Propan, skroplony gaz naftowy |
| Zakres przepływu gazu | 0–100 l/min, dokładność pomiaru: klasa 2,5 |
| Szczegóły pakowania | Drewniane skrzynki |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, gotówka, l/c, Western Union, Moneygram |
| Możliwość Supply | 5 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Natężenie promieniowania | 10 kW/m2 ~ 70 kW/m2 |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | ±1°C dla temperatury, ±0,1% dla stężenia gazu |
| Zakres przepływu gazu | 0,1-1 l/min |
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia do 1200°C |
| Skuteczna przestrzeń testowa | 120 mm MAKS |