| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| ولتاژ کاری | AC 380V ± 10 ٪ 50nz |
| ظرفیت مخزن گاز | 50 کیلوگرم × 6 |
| کوره عمودی | L3.2M × W2.2M × H4.0m |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8391 |
| برنامه | روکش های بازدارنده |
| اندازه تخته تست | ضخامت L300 * W150 5 میلی متر است |
| زمان اشتعال | قابل تنظیم از 0 تا 0.1 ± 999.9 ثانیه |
|---|---|
| زاویه تمایل تست | 45 درجه |
| گاز احتراق | 98% گاز پروپان |
| جریان و فشار | مجهز به دبی سنج دوگانه و گیج فشار |
| محدوده تست دما | 0 تا 1000 ℃ |
| رسانایی متر | محدوده اندازه گیری: (0 ~ 1×105) μS/cm |
|---|---|
| PH متر دیجیتال | دقت 0.02PH |
| تراز تحلیلی | دقت 0.1mg |
| Vi. نمونه برداری | 500 تا 1000 میلی گرم |
| دبی سنج هوا | قابل تنظیم از 20 میلی لیتر تا 200 میلی لیتر |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | 20 کیلو ولت آمپر |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| فلومتر پروپان | 1 تا 100 سانتی متر مربع در دقیقه |
|---|---|
| وضوح عبور نور | 0.0001 ٪ |
| دقت اندازه گیری | ± 3٪ |
| رطوبت محیطی | دمای اتاق -40 درجه سانتیگراد |
| فلومتر هوا | 5-500 سانتی متر مربع در دقیقه |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد | GB/T20285-2006 |
| منبع برق | AC220V±10% 50HZ |
| منبع تغذیه کار | AC 380 ولت ± 10٪، 50 هرتز؛ مصرف برق: 3 کیلو وات |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری فشار کوره | 0-100Pa، دقت اندازه گیری: ≤ ±3Pa |
| محدوده جریان هوا 0-50m³/min، دقت اندازه گیری | ≤ ±0.5m³/min |
| منبع گاز احتراق | پروپان ، گاز نفتی مایع |
| محدوده جریان گاز | 0-100 لیتر در دقیقه، دقت اندازه گیری: کلاس 2.5 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T ، Cash ، L/C ، Western Union ، MoneyGram |
| قابلیت ارائه | 5 واحد در ماه |
| محل منبع | چین |
| تابش | 10kW/m2 ~ 70kW/m2 |
|---|---|
| دقت اندازه گیری | 1± درجه سانتیگراد برای دما، ± 0.1٪ برای غلظت گاز |
| محدوده جریان گاز | 0.1-1 لیتر در دقیقه |
| درجه حرارت | محیط تا 1200 درجه سانتی گراد |
| فضای آزمون موثر | 120mmMAX |