| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Çalışma voltajı | AC 380V ±% 10 50Nz |
| Gaz tankı kapasitesi | ≥ 50kg × 6 |
| Dikey Fırın | L3.2m × W2.2m × H4.0m |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8391 |
| Uygulama | Ateş geciktirici kaplamalar |
| Test panosu boyutu | L300*W150 kalınlığı 5 mm'dir |
| Ateşleme süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
|---|---|
| Test eğim açısı | 45 ° |
| Yanma gazı | %98 propan gazı |
| Akış ve basınç | Çift akış göstergeleri ve basınç göstergeleri ile donatılmıştır |
| Sıcaklık testi aralığı | 0 - 1000°C |
| İletkenlik ölçer | Ölçüm aralığı: (0 ~ 1×105)μS/cm |
|---|---|
| Dijital PH ölçer | 0,02PH doğruluğu |
| Analitik denge | 0,1 mg doğruluk |
| Vi. Örnekleme | 500mg ila 1000mg |
| Hava akış ölçer | 20mL'den 200mL'ye kadar ayarlanabilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | 20kVA |
| Voltaj | 220v |
| Propan akış ölçer | 1 ila 100cm²/dak |
|---|---|
| Işık geçirgenliği çözünürlüğü | % 0.0001 |
| Ölçüm Doğruluğu | ±%3 |
| Çevresel Nem | Oda sıcaklığı -40°C |
| Hava debimetresi | 5-500cm²/dak |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Standart | GB/T20285-2006 |
| Güç kaynağı | AC220V±10% 50HZ |
| Çalışma Gücü kaynağı | AC 380V ±%10, 50Hz; güç tüketimi: 3kW |
|---|---|
| Fırın basıncı ölçüm aralığı | 0–100Pa, ölçüm doğruluğu: ≤ ±3Pa |
| Hava akış aralığı 0–50m³/dak, ölçüm doğruluğu | ≤ ±0,5m³/dak |
| Yanma gazı kaynağı | Propan, sıvılaştırılmış petrol gazı |
| Gaz akış aralığı | 0–100L/dak, ölçüm doğruluğu: Sınıf 2,5 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kasalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Nakit, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | AYDA 5 ADET |
| Menşe yeri | Çin |
| ışınım | 10kw/m2 ~ 70kw/m2 |
|---|---|
| Ölçüm doğruluğu | Sıcaklık için ±1°C, gaz konsantrasyonu için ±%0,1 |
| Gaz akış aralığı | 0,1-1L/dak |
| Sıcaklık | Ortam sıcaklığı 1200°C'ye kadar |
| Etkili test alanı | 120 mmMAKS |