| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8341 |
| Yatay yanmalı ateşleme süresi | 60 saniye |
|---|---|
| Dikey yanma ateşleme süresi | 10 saniye |
| Dikey yanan tartım kefesi | Alüminyum, çap 50mm |
| Dikey yanan alev yüksekliği | 25 ila 30 mm |
| Dikey yanmalı numune konumu | Yanma tüpünün üst kısmının merkezinden 25 mm |
| ısı kaynağı | 610mm uzunluğunda tüplü gaz brülörü. |
|---|---|
| Sıcaklık ölçümü | 2mm çaplı zırhlı termometre |
| Alev sıcaklığını ve süresini test edin | 650 ± 40 ° C-3 saat/750 ± 40 ° C-3 saat 950 ± 40 ° C-3 saat/950 ± 40 ° C-20 dakika |
| Örnek | 1200 mm'den az değil |
| Test voltajı | 200~1000V (ayarlanabilir) |
| Brülör | 35 mm uzunluğunda, iç çapı: 0,5 mm |
|---|---|
| Alevleri ateşlemek için Tandard | alev yüksekliği 12mm |
| Isıtma hızı | 100-700 ° C'de 23,5S |
| Test odası hacmi | 0,5M³, d×g×y: 60×95×90cm |
| Dış boyutlar | d×g×y: 61×120×105cm |
| Yanma gazı kaynağı | Saflığı %95'in üzerinde olan propan ve sıvılaştırılmış gaz (kullanıcı tarafından sağlanır) |
|---|---|
| Gaz akış hızı | 0-100L/dak, ölçüm doğruluğu 2,5 derece |
| hava akış hızı | 0 ila 50m³/dak, ölçüm doğruluğu ≤±0,5m³/dak |
| Gaz tankı kapasitesi | ≥50kg×6 |
| Boşluk probu | GB/T9978.1 standardına uygun olarak üretilmiştir |
| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle 300x200x150 mm |
|---|---|
| Gaz Tüpü Kapasitesi | 50kg × 6 silindir |
| Ortam sıcaklığı | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Dengeleme süresi | Oda sıcaklığından 750°C'ye kadar, C ≤ 1 saat. |
| Kesinlik | 1/0,5 notu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8369 |
| Güç kaynağı | AC220V±10% |
| Ortam Sıcaklığı | Oda sıcaklığı 40°C'ye kadar |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤%75. |
| . Çalışma ortamı | Zorunlu havalandırma olmadan iç mekan. |
| Güç kaynağı voltajı | AC220V±10V, 50HZ. |
| Yanma gazı kaynağı | Yanma gazı kaynağı: doğal gaz, sıvılaştırılmış petrol gazı. |
| Çift Fonksiyonlu Entegrasyon | Çekme kuvveti testini ve uzama ölçümünü tek bir ünitede birleştirerek birden fazla test cihazına ola |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyetli Algılama | Gelişmiş yük hücresi teknolojisi, kalite güvencesi ve mevzuata uygunluk açısından kritik öneme sahip |
| Kullanıcı dostu operasyon | Anlaşılır istemler ve basit parametre ayarlarıyla sezgisel dijital ekran, operatörlerin testleri hız |
| Tepe Değeri Kilitleme | Test sırasında elde edilen maksimum kuvvet ve uzama değerlerini otomatik olarak yakalayıp tutar, ver |
| KÜRESEL UYUM | Tüm önemli uluslararası güvenlik ve performans standartlarını karşılayarak Kuzey Amerika, Avrupa, As |
| Isı akısı ölçerin doğruluğu | ±0,2Kw/m² |
|---|---|
| ISI AKISI ÖLÇER DOĞRULUĞU | <±%3 |
| Kesinlik | ±0,5°C |
| Kara cisim sıcaklığı hatası | ±5°C |
| Duman egzoz hızı | (2,5±0,2)m/sn |