| Sıcaklık kontrolü doğruluğu | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Güç kullanımı | 2500W |
| Çalışma Voltajı | AC 220V ±10V, 50HZ |
| Çevresel nem | ≤75% |
| Ortam sıcaklığı | Oda sıcaklığı 40°C'ye kadar |
| Test istasyonu | 1 istasyon |
|---|---|
| Yakıt | Kimyasal olarak saf susuz etanol |
| Yanma odasının boyutları | 340 mm × 230 mm × 794 mm |
| Yanma lambası | Pirinçten yapılmış, dış çap 24 mm, duvar kalınlığı 1 mm, yükseklik 17 mm |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Güç kaynağı gerilimi | AC220V±%10, 50Hz; |
|---|---|
| GAZ BASINCI | 10kpa ila 50kpa; |
| doğruluk | ±0,1 m/sn. |
| Alev yayılma süresi | 0 ila 99 dakika 99 saniye arasında ayarlanabilir. |
| Yanma süresi | 0 ila 99 dakika 99 saniye arasında ayarlanabilir. |
| Test eğim açısı | 45 ° |
|---|---|
| tutuşma süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
| Yanma süresi | 0-999.9s ± 0.1s |
| Yanma gazı | %98 propan gazı |
| Sıcaklık testi aralığı | 0 - 1000°C |
| Isı akısı ölçerin ölçüm aralığı | (0-15) Kw/m² |
|---|---|
| Isı akısı ölçerin doğruluğu | ± 0,2Kw/m² |
| ISI AKISI ÖLÇER DOĞRULUĞU | <± %3 |
| Termal radyasyon pirometre aralığı | 400-600 °C, doğruluk ± 0,5 °C |
| Kara cisim sıcaklığı hatası | ± 5 ℃ |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Nakit.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 5 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Çalışma Gerilimi | AC 380V±10%, 50hz |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3kw |
| Fırın basıncı ölçüm aralığı | 0-100Pa Ölçüm doğruluğu: ≤±3Pa |
| Hava akış hızı | 0-50m/dak Ölçüm doğruluğu: ≤±0,5 m°/dak |
| Yanma gazı kaynağı | propan, sıvılaştırılmış gaz |
| Ortam sıcaklığı | Çalışma sıcaklığı 10°C ila 35°C |
|---|---|
| Gaz akış hızı | Brülörün gaz akış hızı 0 ila 5 n/dakika arasında ayarlanabilir |
| Gerilim | 230V, 10A |
| Basınç | 1 kpa |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 1 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8788 |
| Standart | ASTME 84, UL910, NFPA262 |