| Dokładność kontroli temperatury | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Zużycie energii | 2500 W. |
| Napięcie robocze | AC 220 V ± 10 V, 50 Hz |
| Wilgotność środowiskowa | ≤75% |
| Temperatura otoczenia | Temperatura pokojowa do 40℃ |
| Stacja badawcza | 1 stacja |
|---|---|
| Paliwo | Chemicznie czysty bezwodny etanol |
| Wymiary komory spalania to | 340 mm × 230 mm × 794 mm |
| Lampa spalania | Wykonany z mosiądzu, średnica zewnętrzna 24mm, grubość ścianki 1mm, wysokość 17mm |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Napięcie zasilania | AC220V±10%, 50Hz; |
|---|---|
| CIŚNIENIE GAZU | 10 kpa do 50 kpa; |
| dokładność jest | ±0,1m/sek. |
| Czas uwolnienia płomienia | Można ustawić od 0 do 99 minut i 99 sekund. |
| Czas spalania | Można ustawić od 0 do 99 minut i 99 sekund. |
| Sprawdź kąt nachylenia | 45 ° |
|---|---|
| Czas zapłonu | Regulowany w zakresie od 0 do 999,9 s ± 0,1 s |
| Czas spalania | 0-999,9S ± 0,1S |
| Gaz spalinowy | 98% propan |
| Zakres testu temperatury | 0 do 1000 ℃ |
| Zakres pomiarowy miernika strumienia ciepła | (0-15) kW/m² |
|---|---|
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ± 0,2 kW/m² |
| DOKŁADNOŚĆ MIERNIKA STRUMIENIA CIEPŁA | <± 3% |
| Zakres pirometru promieniowania cieplnego | 400-600 ℃, dokładność ± 0,5 ℃ |
| Błąd temperatury ciała czarnego | ± 5 ℃ |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 5 jednostek miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Napięcie robocze | AC 380 V ± 10%, 50 Hz |
|---|---|
| Zużycie energii | 3kW |
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0-100Pa Dokładność pomiaru: ≤±3Pa |
| Szybkość przepływu powietrza | 0-50m/min Dokładność pomiaru: ≤±0,5 m°/min |
| Źródło gazu spalania | propan, gaz skroplony |
| Temperatura otoczenia | Temperatura pracy 10℃ do 35℃ |
|---|---|
| Natężenie przepływu gazu | Natężenie przepływu gazu w palniku można regulować w zakresie od 0 do 5 n/min |
| Woltaż | 230 V, 10 A |
| Ciśnienie | 1 kpa |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 1 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8788 |
| Standard | ASTME 84, UL910, NFPA262 |