| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Werkspanning | AC 380V ± 10% 50NZ |
| Gastenkcapaciteit | ≥ 50 kg × 6 |
| Verticale Oven | L3.2m×B2.2m×H4.0m |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8391 |
| Sollicitatie | brandwerende coatings |
| Grootte van het testbord | L300*W150 dikte is 5 mm |
| Ontstekingstijd | Instelbaar van 0 tot 999,9s±0,1s |
|---|---|
| Testhellingshoek | 45 ° |
| Verbrandingsgas | 98% propaangas |
| Stroom en druk | Uitgerust met dubbele stroommeters en manometers |
| Temperatuuronderzoek | 0 tot 1000℃ |
| Geleidbaarheidsmeter | Meetbereik: (0 ~ 1×105)μS/cm |
|---|---|
| Digitale PH-meter | Nauwkeurigheid van 0,02PH |
| Analytisch evenwicht | Nauwkeurigheid van 0,1 mg |
| Vi. Bemonstering | 500 mg tot 1000 mg |
| Luchtdebietmeter | Instelbaar van 20 ml tot 200 ml |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Kracht | 20KVA |
| Spanning | 220 V |
| Propaanstroommeter | 1 tot 100 cm²/min |
|---|---|
| Resolutie van lichttransmissie | 0,0001% |
| Meetnauwkeurigheid | ±3% |
| Vochtigheid van het milieu | Kamertemperatuur -40℃ |
| Luchtstroommeter | 5-500cm²/min |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Standaard | GB/T20285-2006 |
| Voeding | AC220V±10% 50Hz |
| Werkende voeding | Wisselstroom 380 V ±10%, 50 Hz; stroomverbruik: 3kW |
|---|---|
| Meetbereik ovendruk | 0–100Pa, meetnauwkeurigheid: ≤ ±3Pa |
| Luchtstroombereik 0–50 m³/min, meetnauwkeurigheid | ≤ ±0,5 m³/min |
| Verbrandingsgasbron | Propaan, vloeibaar petroleumgas |
| Gasstroombereik | 0–100 l/min, meetnauwkeurigheid: klasse 2.5 |
| Verpakking Details | houten behuizingen |
|---|---|
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Cash, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 5 EENHEDEN PER MAAND |
| Plaats van herkomst | China |
| Irradiance | 10 kW/m2 ~ 70 kW/m2 |
|---|---|
| Meetnauwkeurigheid | ±1°C voor temperatuur, ±0,1% voor gasconcentratie |
| Gasstroombereik | 0.1-1 L/min |
| Temperatuurbereik | Omgevingstemperatuur tot 1200°C |
| Effectieve testruimte | 120mmMAX |