| Władza | 2KW |
|---|---|
| napięcie | 220 V |
| Waga całkowita | 500 KG |
| Stała temperatura | 20 ± 5 ℃ |
| Rozmiar pudełka testowego | (L) 1,2*(w) 2.2*(h) 4 m |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Standard | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Funkcja | Oceń zdolność pionowo zainstalowanych przewodów w pakiecie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8323 |
| Władza | Elektroniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8393 |
| Moc | Elektroniczny |
| Funkcjonować | do pomiaru siły mechanicznej kabli izolowanych PVC |
| Zasilacz | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Dane techniczne kulki stalowej | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) 1 sztuka |
| Moc | 2,5 kW |
| Zakres wysokości uderzenia | Regulacja w zakresie od 0 do 2000 mm |
| Skrzynka kontrolna | Oddzielny elektromagnes montowany jest od dołu. |
| Woltaż | 220 V |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne pudełka | 900*600*400 mm |
| Wymiary zewnętrzne pudełka | 1410*880*1180 mm |
| Zasilanie | Pojedynczy faza 220V 2KW 50H |
| Laboratorium | 35 ℃ ± 1 ℃ Fluktuacja ≤ ± 0,5 ℃ Jednomości ≤2 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Nazwa produktu | Trzy kompleksowe komory badawcze |
| Waga | 125 KG |
|---|---|
| Wymiar | 60 mm*36 mm*175 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Władza | Elektroniczny |
| Zakres temperatur | temperatura pokojowa +10 do 70 ℃ |
|---|---|
| Fluktuacja temperatury | ± 0,5 ℃ (w stanie bez obciążenia |
| Jednolitość temperatury | ±2℃ (przy braku obciążenia) |
| Zakres odchyleń stężenia ozonu | ± 10% |
| Stężenie ozonu Regulowany zakres | Regulowany zakres: 20-200 PPHM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Napięcie zasilania | Trójfazowy czteroprzewodowy AC 380 V |
| Moc silnika | 200 W |