| Vermogen | 2 kW |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Totaal gewicht | 500KG |
| Constante temperatuur | 20±5°C |
| De Grootte van de testdoos | (L)1.2*(B)2.2*(H)4 M |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Standaard | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Functie | het vermogen van verticaal geïnstalleerde gebundelde draden te evalueren |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8323 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, softwarere-engineering |
| Modelnummer | CF8393 |
| Stroom | Elektronisch |
| Functie | voor het meten van de mechanische sterkte van PVC-geïsoleerde kabels |
| Voeding | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Specificaties van de stalen bal | (33 g, 50 g, 64 g, 95 g, 110 g, 134 g, 226 g) 1 elk |
| Stroom | 2,5 kW |
| Impacthoogtebereik | Instelbaar van 0 tot 2000MM |
| Controledoos | De scheidbare elektromagneet wordt vanaf de onderkant geïnstalleerd. |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Inwendige doos afmetingen | 900*600*400 mm |
| Afmetingen buitendoos | 1410*880*1180 mm |
| Voeding | Eenfasige 220V 2KW 50H |
| Laboratorium | 35°C ± 1°C Schommelingen≤±0,5°C Eenvormigheid≤2°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Productnaam | Drie volledige testkamers |
| Gewicht | 125 kg |
|---|---|
| Afmeting | 60 mm*36 mm*175 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Kracht | Elektronisch |
| Temperatuurbereik | kamertemperatuur +10 tot 70℃ |
|---|---|
| Temperatuurschommelingen | ±0,5℃ (onder onbelaste toestand |
| Temperatuuruniformiteit | ±2℃ (wanneer onbelast) |
| Afwijkingsbereik ozonconcentratie | ± 10% |
| Ozonconcentratie instelbaar bereik | Instelbaar bereik: 20-200 PPHM |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Voedingsspanning | AC 380 V driefasige vierdraad |
| Motorvermogen | 200 W |