| Güç | 2KW |
|---|---|
| Voltaj | 220v |
| Toplam ağırlık | 500kg |
| Sabit sıcaklık | 20±5°C |
| Test Kutusu Boyutu | (L) 1.2*(w) 2.2*(h) 4 m |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Standart | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Görev | Dikey olarak monte edilmiş paketlenmiş kabloların yeteneğini değerlendirin |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8323 |
| Güç | Elektronik |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılımın yeniden yapılandırılması |
| Model Numarası | CF8393 |
| Güç | Elektronik |
| İşlev | PVC yalıtımlı kabloların mekanik mukavemetini ölçmek için |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ |
|---|---|
| Çelik topu özellikleri | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) Her birinden 1 adet |
| Güç | 2.5KW |
| Darbe yüksekliği aralığı | 0 ila 2000MM arasında ayarlanabilir |
| Kontrol kutusu | Ayrılabilir elektromıknatıs alttan monte edilir. |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| İç kutu boyutları | 900*600*400mm |
| Dış kutu boyutları | 1410*880*1180mm |
| Güç Kaynağı | Tek faz 220v 2kw 50h |
| Laboratuvar | 35 ℃ ± 1 ℃ dalgalanma ≤ ± 0.5 ℃ tekdüzelik 2 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Ürün adı | Üç kapsamlı test odası |
| Ağırlık | 125kg |
|---|---|
| Boyut | 60mm*36mm*175mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Güç | Elektronik |
| Sıcaklık Aralığı | oda sıcaklığı +10 ila 70°C |
|---|---|
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C (yüksüz durumda) |
| Sıcaklık | ±2°C (yüksüzken) |
| Ozon konsantrasyonu sapma aralığı | ±% 10 |
| Ozon konsantrasyonu Ayarlanabilir aralık | Ayarlanabilir aralık: 20-200 PPHM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç kaynağı gerilimi | AC 380 V üç fazlı dört telli |
| Motor Gücü | 200 W |