| Test örneklerinin sayısı | 6 Takım |
|---|---|
| Dışarıya çekilebilen ağırlıklar | 2.5i x6 |
| Döner ağırlıklar | 3ibx6 |
| Yük ağırlığı | 15ib×6 |
| Yük akımı | 40A/12V |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 250°C'ye kadar |
|---|---|
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1°C |
| Zamanlayıcı | 0 ila 99 saat. |
| . Çalışma güç kaynağı | AC220V /50Hz |
| Isıtıcı Gücü | 3.5kw |
| Test örneklerinin sayısı | 5 adet (adet) |
|---|---|
| Teleskopik aralık | 300 ila 1800 mm |
| Genişleme ve daralma hızı | 10 ila 30 cP |
| Hava basıncı kaynağı | 7kg/cm² |
| Güç kaynağı | 1∮AC 220V 2A |
| Su püskürtme halkasının yarıçapı | 400 mm |
|---|---|
| Diyafram aralığı | 50 mm |
| Su püskürtme açıklığı | Φ0,1 mm |
| Salıncak borusu çapı | Φ16mm |
| Açılış sayısı | 25 |
| Maksimum çalışma baskısı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı gücü | 2300W |
| Sıcaklık otomatik kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Hacim | 4000cm³ |
| Maksimum çalışma basıncı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı Gücü | 2300W |
| Sıcaklık kendini kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Sıcaklık sapması | ±0,5°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8382 |
| Uygulama | tel ve kablo endüstrisi |
| Etkili alan | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 1,8 m (yükseklik) |
| Boyutları | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 2,5 m (yükseklik) |
| Çift Fonksiyonlu Entegrasyon | Çekme kuvveti testini ve uzama ölçümünü tek bir ünitede birleştirerek birden fazla test cihazına ola |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyetli Algılama | Gelişmiş yük hücresi teknolojisi, kalite güvencesi ve mevzuata uygunluk açısından kritik öneme sahip |
| Kullanıcı dostu operasyon | Anlaşılır istemler ve basit parametre ayarlarıyla sezgisel dijital ekran, operatörlerin testleri hız |
| Tepe Değeri Kilitleme | Test sırasında elde edilen maksimum kuvvet ve uzama değerlerini otomatik olarak yakalayıp tutar, ver |
| KÜRESEL UYUM | Tüm önemli uluslararası güvenlik ve performans standartlarını karşılayarak Kuzey Amerika, Avrupa, As |
| Sıcak plaka | Malzeme: alüminyum |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi | 5 ila 7N |
| Kronograf kronometresi | 1 |
| Test ortamı gereksinimleri | 250±25°C |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasalar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| numune çapı | 0.3- 10mm |
| Örnek uzunluğu | 150-200mm |
| Bükme açısı | ± 90 ° |