| Hız | 4M/s² 1500 kez /H |
|---|---|
| Sayma aralığı | 0-999999 |
| Motor Gücü | 0.37KW |
| Boyutlar | 2350*850*1700mm |
| Test Akımı | 0.1A |
| Akım Aralığı | 0,1 ila 3A |
|---|---|
| Yük Test voltajı | 0 ila 1000V arasında ayarlanabilir |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Nakit.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Çalışma güç kaynağı voltajı | 220v/50Hz |
|---|---|
| Üç derece | 0,75M, 1,1M ve 1,5M |
| Test gerilimi | 0 ila 6KV arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
| Darbe kafasının malzemesi | Cr12 söndürülmüş ve elektrolizle kaplanmıştır |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Salınım açısı | 45°, 60° ve 90°'de ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım hızı | Dakikada 10 ila 60 kez ayarlanabilir |
| otomatik sayaçlar | e 6 her biri ayrı ayrı sayılır |
| Altı yük | her biri 50, 100, 200, 300 ve 500gr |
| Hacim (G×D×Y) | 86×51×81cm |
| Numune bükme fikstürünün yarıçapı | R150±10mm, 200±10mm ve R250±10mm |
|---|---|
| Test hızı | 0,1 ila 1 m/s arasında ayarlanabilir |
| Örnek uzunluğu | Tip 05 için 2M, 3M, 4M ve 5M uzunluklarda numuneler yapılabilmektedir. |
| Tezgah | Sürekli olarak 1'den 999999'a kadar ayarlanır |
| Maksimum Vuruş | 800mm |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 250°C'ye. |
|---|---|
| Zamanlayıcı | 0 ila 99,99 saniye. |
| Isıtıcı Gücü | 1.25 kw |
| PH test kağıdı | 1 ila 7PH |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | : 0,1°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF7120 |
| Standart | ASTM D 470, IS 3400 (Bölüm 20): 1994, ISO 1431-1/1994 ve ASTM 4575 |
| Test eğim açısı | 45 ° |
|---|---|
| tutuşma süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
| Yanma süresi | 0-999.9s ± 0.1s |
| Yanma gazı | %98 propan gazı |
| Sıcaklık testi aralığı | 0 - 1000°C |
| Maksimum ölçülen yük | 50KN(5T) |
|---|---|
| Maksimum Vuruş | 800mm |
| Test hızı | 50 ila 500 mm /MIN arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
| Test voltajı regülasyonu | 0 ila 1,5KV arasında ayarlanabilir |
| Güç kaynağı | 220V,50Hz, 1500W |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Güç | 5KVA |
| Voltaj | 220v |
| Standart | GB2099.1-96, GB16915.1-97 ve IEC884-1 |