| سرعت | 4M/s ² 1500 بار /H |
|---|---|
| محدوده شمارش | 0-999999 |
| قدرت موتور | 0.37KW |
| ابعاد | 2350*850*1700 میلی متر |
| جریان آزمون | 0.1A |
| محدوده فعلی | 0.1 تا 3A |
|---|---|
| بار ولتاژ تست است | قابل تنظیم از 0 تا 1000 ولت |
| جزئیات بسته بندی | کیس های چوبی |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Cash.L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
| ولتاژ منبع تغذیه کار | 220 ولت/50 هرتز |
|---|---|
| سه درجه | 0.75M، 1.1M و 1.5M |
| ولتاژ تست | به طور مداوم از 0 تا 6 کیلو ولت قابل تنظیم است |
| جنس سر ضربه | از Cr12 کوئنچ شده و آبکاری شده ساخته شده است |
| جزئیات بسته بندی | کیس های چوبی |
| زاویه نوسان است | قابل تنظیم در 45 درجه، 60 درجه و 90 درجه |
|---|---|
| سرعت نوسان است | قابل تنظیم از 10 تا 60 بار در دقیقه |
| شمارنده های اتوماتیک | e 6 هر کدام جداگانه شمارش می کنند |
| شش بار | از 50، 100، 200، 300 و 500 گرم هر کدام |
| حجم (W×D×H) | 86×51×81 سانتی متر |
| شعاع دستگاه خمشی نمونه | R150±10mm، 200±10mm و R250±10mm |
|---|---|
| سرعت تست | قابل تنظیم از 0.1 تا 1 متر بر ثانیه |
| طول نمونه | برای نوع 05، نمونه ها را می توان در طول های 2M، 3M، 4M و 5M ساخت. |
| پیشخوان | به طور مداوم از 1 تا 999999 تنظیم می شود |
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 250 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تایمر | 0 تا 99.99 ثانیه |
| قدرت بخاری | 1.25 کیلووات |
| کاغذ تست PH | 1 تا 7 ساعت |
| وضوح دما | : 0.1 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf7120 |
| استاندارد | ASTM D 470 ، 3400 (قسمت 20): 1994 ، ISO 1431-1/1994 و ASTM 4575 |
| زاویه تمایل تست | 45 درجه |
|---|---|
| زمان اشتعال | قابل تنظیم از 0 تا 0.1 ± 999.9 ثانیه |
| مدت زمان سوختن | 0-999.9s ± 0.1s |
| گاز احتراق | 98% گاز پروپان |
| محدوده تست دما | 0 تا 1000 ℃ |
| حداکثر بار اندازه گیری شده | 50KN (5T) |
|---|---|
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | به طور مداوم از 50 تا 500 میلی متر / دقیقه قابل تنظیم است |
| تنظیم ولتاژ تست | قابل تنظیم از 0 تا 1.5 کیلو ولت |
| منبع تغذیه | 220 ولت، 50 هرتز، 1500 وات |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قدرت | 5KVA |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| استاندارد | GB2099.1-96، GB16915.1-97 و IEC884-1 |