| تعداد نمونه های آزمایشی می باشد | 6 مجموعه |
|---|---|
| وزنه های کششی | 2.5i x6 |
| وزنه های چرخشی | 3ibx6 |
| وزن بار | 15ib×6 |
| جریان بارگذاری | 40A/12V |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 250 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وضوح دما | 0.1 درجه سانتیگراد |
| تایمر | 0 تا 99 ساعت |
| . منبع تغذیه کار | AC220V /50HZ |
| قدرت بخاری | 3.5 کیلو وات |
| تعداد نمونه های آزمایشی می باشد | 5 عدد (عدد) |
|---|---|
| فاصله تلسکوپی است | 300 تا 1800 میلی متر |
| سرعت انبساط و انقباض است | 10 تا 30 cP |
| منبع فشار هوا | 7 کیلوگرم در سانتی متر مربع |
| منبع تغذیه | 1∮AC 220V 2A |
| شعاع حلقه اسپری آب | 400 میلی متر |
|---|---|
| فاصله دیافراگم | 50 میلی متر |
| دهانه اسپری آب | Φ0.1 میلی متر |
| قطر لوله چرخشی | φ16 میلی متر |
| تعداد دهانه ها | 25 |
| حداکثر فشار کار | 2.5 مگاپیکالری |
|---|---|
| فشار ترکیدگی ایمن | 2.7 تا 3 مگاپاسکال |
| قدرت بخاری | 2300W |
| محدوده خودکنترل دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد |
| حجم | 4000 سانتی متر ³ |
| حداکثر فشار کار | 2.5 مگاپیکالری |
|---|---|
| فشار ترکیدگی ایمن | 2.7 تا 3 مگاپاسکال |
| قدرت بخاری | 2300W |
| محدوده خودکنترل دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد |
| انحراف دما | ± 0.5 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل | cf8382 |
| برنامه | صنعت سیم و کابل |
| فضای موثر | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 1.8 متر (ارتفاع) |
| ابعاد | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 2.5 متر (ارتفاع) |
| ادغام دو کاره | آزمایش نیروی کششی و اندازهگیری ازدیاد طول را در یک واحد ترکیب میکند و نیاز به دستگاههای آزمایش مت |
|---|---|
| سنجش با دقت بالا | فناوری سلول لود پیشرفته دقت و تکرارپذیری استثنایی نتایج آزمایش را تضمین می کند که برای تضمین کیفیت و |
| عملیات کاربر پسند | صفحه نمایش دیجیتال بصری با اعلان های واضح و تنظیمات پارامتر ساده، به اپراتورها اجازه می دهد تا به سر |
| قفل کردن اوج ارزش | به طور خودکار حداکثر نیرو و ازدیاد طول بدست آمده در طول آزمایش را گرفته و نگه می دارد و از از دست رف |
| انطباق جهانی | تمام استانداردهای بین المللی ایمنی و عملکرد را برآورده می کند و آن را برای آزمایش محصولاتی که برای ب |
| صفحه داغ | جنس: آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت بار | 5 تا 7 N |
| کرونومتر کرنوگراف | 1 |
| الزامات محیط آزمایش | 250±25 ℃ |
| جزئیات بسته بندی | کیس های چوبی |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قطر نمونه | 0.3- 10 میلی متر |
| طول نمونه | 150-200 میلی متر |
| زاویه خمش | 90 درجه |