| Het aantal proefmonsters is | 6 sets |
|---|---|
| Uittrekbare gewichten | 2,5i x6 |
| Roterende gewichten | 3ibx6 |
| Gewicht van de lading | 15ib×6 |
| Belastingsstroom | 40A/12V |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 250℃ |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,1℃ |
| Tijdopnemer | 0 tot 99 uur. |
| . Werkende voeding | AC220V /50Hz |
| Verwarmingsvermogen | 3,5 kW |
| Het aantal proefmonsters is | 5 stuks (stuks) |
|---|---|
| De telescopische afstand is | 300 tot 1800mm |
| De uitzettings- en samentrekkingssnelheid is | 10 tot 30 cP |
| Bron luchtdruk | 7 kg/cm2 |
| Voeding | 1∮AC 220V 2A |
| Radius van de watersproeiring | 400 mm |
|---|---|
| Afstand tussen de diafragma's | 50 mm |
| Watersproeiopening | Φ0,1 mm |
| Diameter zwenkbuis | Φ16mm |
| Aantal openingen | 25 |
| Maximale werkdruk | 2,5 mpa |
|---|---|
| Veilige barstdruk | 2,7 tot 3 MPa |
| Kachelverwarming | 2300W |
| Temperatuur-zelfcontrolebereik | Kamertemperatuur aan 200℃ |
| Volume | 4000cm³ |
| Maximale werkdruk | 2,5 mpa |
|---|---|
| Veilige barstdruk | 2,7 tot 3 MPa |
| Verwarmingsvermogen | 2300W |
| Temperatuur-zelfcontrolebereik | Kamertemperatuur aan 200℃ |
| Temperatuurafwijking | ±0,5℃ |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8382 |
| Sollicitatie | van de draad- en kabelindustrie |
| Efficiënte ruimte | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 1.8m (hoogte) |
| Afmetingen | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 2,5m (hoogte) |
| Dubbele functie-integratie | Combineert trekkrachttests en rekmetingen in één enkele eenheid, waardoor de noodzaak voor meerdere |
|---|---|
| Uiterst nauwkeurige detectie | Geavanceerde loadceltechnologie zorgt voor uitzonderlijke nauwkeurigheid en herhaalbaarheid van test |
| Gebruiksvriendelijke bediening | Intuïtief digitaal display met duidelijke aanwijzingen en eenvoudige parameterinstellingen, waardoor |
| Piekwaardevergrendeling | Registreert en bewaart automatisch de maximale kracht- en verlengingswaarden die tijdens het testen |
| Wereldwijde naleving | Voldoet aan alle belangrijke internationale veiligheids- en prestatienormen, waardoor het geschikt i |
| warmteplaat | Materiaal: aluminium |
|---|---|
| Vervoervermogen | 5 tot 7N |
| Chronograaf stopwatch | 1 |
| Eisen aan de testomgeving | 250 ± 25 ℃ |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Steekproefdiameter | 0.3- 10mm |
| Monster lengte | 150200mm |
| Buighoek | ± 90 ° |