| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8362 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grootte verbrandingslaboratorium | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Opties voor metingen | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Laadresolutie | 0,01 kg |
| Maximale slag (inclusief armatuur) | 800 mm |
| Testsnelheid | 50 ~ 500 mm/min (instelbaar) |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Buighoek | ±90° |
|---|---|
| Tellende bereik | 0-9999 |
| Motorvermogen | 1,1 kW |
| Het gewicht van de testmachine is | ongeveer 210 kilogram |
| Buigsnelheid | <60 keer/min |
| Swinghoek | Traploos verstelbaar van 10 tot 180 graden |
|---|---|
| Schommelingssnelheid | Instelbaar van 10 tot 60 cP |
| Tellers | 6 afzonderlijke tellers /1 totaalteller |
| Gewichten laden | 50, 100, 200, 300, 500 g |
| selecteer | 6 voor elke groep (in totaal 5 groepen) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8329 |
| Opties voor metingen | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) facultatief |
| Ladingsresolutie | 00,01 kg |
| Maximale slagkracht | 800MM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | Daxian |
| Stroom | Elektronisch |
| Proefstations | 2 voor klikken en 2 voor markeren |
|---|---|
| Afmetingen werkbank | 750 mm × 350 mm |
| Reiswaaier | 100 mm voor klikken, 0-60 mm voor markeren |
| Testvermogen | AC-snelheidsregelende motor |
| Testkop | Teflon- of Chinese potloden met een standaardhardheid van HB |
| Laadresolutie | 0,01 kg |
|---|---|
| Maximale slag | 800 mm |
| Testsnelheid | 50~500 mm/min |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
| Externe afmetingen | 60cm 36cm 175cm |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
|---|---|
| De timerfout mag niet groter zijn dan | 1 seconde/u |
| Vlamhoogte | Verstelbaar van 20 mm ± 2 mm tot 175 mm ± 1 mm |
| Ontstekingstijd | Instelbaar van 0 tot 999,9s±0,1s |
| Brandduur | 0-999,9s±0,1s, automatisch opgenomen, handmatig gepauzeerd |
| Handvatten | 6 sets |
|---|---|
| De zwenkhoek Buighoeken zijn | verstelbaar op 45°, 60° en 90° |
| De zwaaisnelheid Buigsnelheid is | Instelbaar van 10 tot 60 keer per minuut |
| Zes ladingen | van 50, 100, 200, 300 en 500 g elk |
| Automatische teller | 6, afzonderlijk tellend |