| warmtebron | Gasbrander met lange buis van 610 mm. |
|---|---|
| Temperatuurmeting | Gepantserde thermometer met een diameter van 2 mm |
| Test de vlamtemperatuur en -tijd | 650 ± 40°C-3 uur/750 ± 40°C-3 uur 950 ± 40°C-3 uur/950 ± 40°C-20 minuten |
| Steekproef | Niet minder dan 1200 mm |
| Testspanning | 200~1000V (instelbaar) |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
|---|---|
| Platte vlakheid | ≤0.03mm |
| Rolingssnelheid | 40 rpm |
| <= 5% PPHM | <= 5% PPHM |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Tijd | 0 tot 999 uur kunnen willekeurig worden ingesteld |
|---|---|
| TemperatuurregelaarTemperatuurregelaar | met PID-instelling |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 200℃ of kamer |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8788 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Standaard | ASTME 84, UL910, NFPA262 en andere testnormen |
| Maximale reklengte | 280 mm |
|---|---|
| Uitrekkende snelheid | 20-30 mm/min |
| Chuck-type | Niet zelfspannend |
| Reknauwkeurigheid | ± 1% |
| Oplossing | 0,1% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8334 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grepen | 6de groep |
| Maximale meetbelasting | 200N. |
|---|---|
| Ladingsresolutie | 0,01N. |
| Maximale slagkracht | 600mm. |
| Testsnelheid | Traploos instelbaar van 50 tot 500 mm/MIN. |
| Testspanningsregeling | Instelbaar van 0 tot 1,5KV. |
| Temperatuur | 15-35°C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | niet meer dan 85% RV |
| Atmosferische druk | 86-106 MPa |
| Diëlektrische spanning | AC 220V |
| Reactief vermogen | 3 kW |
| Belasting ontledingsgraad | 1/100.000 |
|---|---|
| Bevestigingsnauwkeurigheid | ≤0,5% |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (kan willekeurig op de computer worden ingesteld) |
| Proefslag | 400, 500 (kan worden verhoogd volgens de eisen van de klant) |
| Testbreedte | 40 cm (kan worden uitgebreid volgens de eisen van de klant) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF7183 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Maximale belasting | Kies uit 5000,10000 KG |
| Klasse van nauwkeurigheid | niveau 0,5 |