| Źródło ciepła | Palnik gazowy z rurką o długości 610 mm. |
|---|---|
| Pomiar temperatury | Termometr pancerny o średnicy 2 mm |
| Sprawdź temperaturę i czas płomienia | 650 ± 40°C – 3 godziny/750 ± 40°C – 3 godziny 950 ± 40°C – 3 godziny/950 ± 40°C – 20 minut |
| Próbka | Nie mniej niż 1200 mm |
| Napięcie testowe | 200 ~ 1000 V (regulowane) |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
|---|---|
| Platen Flacjness | ≤0,03 mm |
| Prędkość obrotowa | 40 obr./min |
| <= 5% PPHM | <= 5% PPHM |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8788 |
| Władza | Elektroniczny |
| Standard | ASTME 84, UL910, NFPA262 i inne standardy testowe |
| Maksymalna długość rozciągania | 280 mm |
|---|---|
| Prędkość rozciągania | 20-30 mm/min |
| Typ uchwytu | Nie samozaciskający się |
| Dokładność wydłużenia | ± 1% |
| Rezolucja | 0,1% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8334 |
| Władza | Elektroniczny |
| uchwyty | 6 Grupa |
| Maksymalne obciążenie pomiarowe | 200N. |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 N. |
| Maksymalny skok | 600 mm. |
| Prędkość testu | Płynna regulacja od 50 do 500 mm /MIN. |
| Regulacja napięcia testowego | Regulowane w zakresie od 0 do 1,5 KV. |
| Temperatura | 15-35 ℃ |
|---|---|
| wilgotność względna | nie więcej niż 85% wilgotności względnej |
| Ciśnienie atmosferyczne | 86-106 MPa |
| Napięcie dielektryczne | AC 220V |
| Moc bierna | 3kw |
| Stopień rozkładu ładunku | 1/100 000 |
|---|---|
| Dokładność obciążenia | ≤0,5% |
| Prędkość testu | 0,1-500 mm/min (można dowolnie ustawić na komputerze) |
| Skok testowy | 400, 500 (można zwiększyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Szerokość testu | 40 cm (można poszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF7183 |
| Władza | Elektroniczny |
| Maksymalne obciążenie | Wybierz w granicach 5000 10000 kg |
| Klasa dokładności | Poziom 0,5 |