| ısı kaynağı | 610mm uzunluğunda tüplü gaz brülörü. |
|---|---|
| Sıcaklık ölçümü | 2mm çaplı zırhlı termometre |
| Alev sıcaklığını ve süresini test edin | 650 ± 40 ° C-3 saat/750 ± 40 ° C-3 saat 950 ± 40 ° C-3 saat/950 ± 40 ° C-20 dakika |
| Örnek | 1200 mm'den az değil |
| Test voltajı | 200~1000V (ayarlanabilir) |
| Hız Doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
|---|---|
| Düzlük | ≤0.03mm |
| Yuvarlanma hızı | 40rpm |
| <=% 5 PPHM | <=% 5 PPHM |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Zaman | 0 ila 999 saat isteğe göre ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol cihazı Sıcaklık kontrol cihazı | PID ayarıyla |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 200°C'ye veya oda |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8788 |
| Güç | Elektronik |
| Standart | ASTME 84, UL910, NFPA262 ve diğer test standartları |
| Maksimum germe uzunluğu | 280mm |
|---|---|
| Germe hızı | 20-30 mm/dak |
| Chuck tipi | Kendiliğinden sıkılmayan |
| Uzama doğruluğu | ±% 1 |
| Çözünürlük | % 0.1 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8334 |
| Güç | Elektronik |
| sapları | 6 grup |
| Maksimum ölçüm yükü | 200N. |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01N. |
| Maksimum Vuruş | 600 mm. |
| Test hızı | 50 ila 500 mm /MIN arasında sürekli olarak ayarlanabilir. |
| Test voltajı regülasyonu | 0 ila 1,5KV arasında ayarlanabilir. |
| Sıcaklık | 15-35°C |
|---|---|
| göreceli nem | %85 bağıl nemden fazla değil |
| Atmosfer basıncı | 86-106Mpa |
| Dielektrik voltajı | AC 220V |
| Reaktif güç | 3kw |
| Yük ayrıştırma derecesi | 1/100.000 |
|---|---|
| Yük doğruluğu | ≤0,5 |
| Test hızı | 0,1-500 mm/dak (bilgisayarda isteğe göre ayarlanabilir) |
| Test vuruşu | 400, 500 (Müşteri isteğine göre artırılabilir) |
| Test Genişliği | 40cm (müşteri isteğine göre genişletilebilir) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF7183 |
| Güç | Elektronik |
| Maksimum yük | 5000.10000 kg arasından seçim yapın |
| Doğruluk sınıfı | Seviye 0.5 |