| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 2KW |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | Elektronik, Elektronik |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin, Guangdong, Çin |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Voltaj | 380v |
| Türü | Test Makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8363 |
| Standart | SAEJ1128-2000 |
| Model | DX8363 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Model Numarası | CF8349 |
| Standart | IEC60332-3 |
| Anahtar Kelime | Kablo yakma |
| . Başvuru | Numunelerin çekme mukavemetini, uzamasını, bükülme performansını ve stres direncini değerlendirebile |
|---|---|
| Test aralığı | Çeşitli test gereksinimlerini karşılamak için 10 kg'dan 100 kg'a kadar isteğe bağlı yük kapa |
| Çözünürlük | 0,01 kg kadar hassas kuvvet çözünürlüğü, ince kuvvet değişikliklerinin doğru ölçümünü sağlar. |
| 4. Vuruş Seçenekleri | Maksimum strok (fikstürler hariç) 150 mm'dir; isteğe bağlı 250 mm veya 500 mm konfigürasyonlar m |
| Görüntüleme Sistemi | 15mm × 85mm dijital tüp ekranıyla donatılmıştır; çekme kuvveti okumaları ve uzama değerlerinin doğru |
| Kablo test aralığı | 35KV'nin altındaki rüzgar enerjisi kablolarının testi |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -60 ila 8°C |
| Sıcaklık dalgalanması | ≤ ± 0,5°C |
| Sıcaklık homojenliği | ≤ ± 0,3°C |
| Soğutma süresi | Ortalama 0,7 ila 1,0°C/dak |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8788 |
| Standart | Ul790, ASTM E 108 |
| Test aparatı | 3 Grup |
|---|---|
| Sıcaklık | oda sıcaklığı 300℃'ye kadar |
| Ağırlıklar | üç adet 50g, 100g, 200g, 500g ve 1000g |
| Ölçek | Japon Mitotoyo 0.01/10mm |
| İç kutu malzemesi | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Yanma odasında hava akışının düzenlenmesi | 4500 ila 5500 lmin |
|---|---|
| Propan akış düzenlemesi | 3-30l/dakika |
| Basınçlı hava akışı düzenlemesi; | 10~100L/dak |
| Anemometre | 0,05 ila 5 m/sn |
| Dijital ekran termometresi | 0 - 400°C |