| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | Elektronisch, Elektronisch |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China, Guangdong, China |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 380 V |
| Type | Testmachine |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8363 |
| Standaard | SAEJ1128-2000 |
| Model | DX8363 |
| Gewicht | 100kg |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Modelnummer | CF8349 |
| Standaard | IEC 60332-3 |
| Keyword | Kabelverbranding |
| . Sollicitatie | Ontworpen voor het testen van verschillende metalen geleiders (bijvoorbeeld koper- en aluminiumdrade |
|---|---|
| Testbereik | Optioneel draagvermogen van 10 kg tot 100 kg om aan diverse testvereisten te voldoen. |
| Oplossing | Krachtresolutie zo nauwkeurig als 0,01 kg, waardoor nauwkeurige meting van subtiele krachtveranderin |
| 4. Slagopties | De maximale slag (exclusief armaturen) is 150 mm, waarbij optionele configuraties van 250 mm of 500 |
| Weergavesysteem | Uitgerust met een digitaal buizendisplay van 15 mm x 85 mm; het ondersteunt de peak hold-functie voo |
| Kabeltestbereik | Testen van windenergiekabels onder 35KV |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -60 tot 8 ℃ |
| Temperatuurschommeling | ≤ ± 0,5 ℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ≤ ± 0,3 °C |
| Koeltijd | Gemiddeld 0,7 tot 1,0 ℃ /min |
| garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8788 |
| Standaard | UL790, ASTM E 108 |
| Testapparatuur | 3 groepen |
|---|---|
| Temperatuur | kamertemperatuur aan 300℃ |
| Gewichten | drie elk van 50 g, 100 g, 200 g, 500 g en 1000 g |
| Grootte | Japanse Mitotoyo 0,01/10mm |
| Materiaal binnendoos | SUS#304 roestvrij staal |
| Luchtstroomregeling in de verbrandingskamer | 4500 tot 5500 lmin |
|---|---|
| Propaanstroomregeling | 3-30L/min |
| Regeling van de persluchtstroom; | 10~100L/min |
| Anemometer | 0,05 tot 5 m/s |
| Digitale displaythermometer | 0 tot 400℃ |