| Snelheid | 4M/s² 1500 keer /H |
|---|---|
| Telbereik | 0-999999 |
| Motorkracht | 0,37 kW |
| Afmetingen | 2350*850*1700 mm |
| Teststroom | 0.1A |
| Huidige Waaier | 0,1 tot 3A |
|---|---|
| Belasting De testspanning is | regelbaar van 0 tot 1000V |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Werkspanning van de voedingsbron | 220V/50Hz |
|---|---|
| Drie graden | 0,75M, 1,1M en 1,5M |
| Testvoltage | Traploos instelbaar van 0 tot 6KV |
| Het materiaal van de slagkop | Het is gemaakt van gedoofd en gegalvaniseerd Cr12 |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| De zwenkhoek is | verstelbaar op 45°, 60° en 90° |
|---|---|
| De swingsnelheid is | Instelbaar van 10 tot 60 keer per minuut |
| automatische tellers | e 6 elk afzonderlijk tellend |
| Zes ladingen | van 50, 100, 200, 300 en 500 g elk |
| Inhoud (B×D×H) | 86 × 51 × 81 cm |
| De straal van de monsterbuiginrichting | R150 ± 10 mm, 200 ± 10 mm en R250 ± 10 mm |
|---|---|
| Testsnelheid | Instelbaar van 0,1 tot 1 m/s |
| Steekproeflengte | Voor type 05 kunnen monsters worden gemaakt in lengtes van 2M, 3M, 4M en 5M |
| Teller | Continu ingesteld van 1 tot 999999 |
| Maximale slagkracht | 800 mm |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 250℃. |
|---|---|
| Tijdopnemer | 0 tot 99,99 seconden. |
| Verwarmingsvermogen | 1.25kw |
| PH-testpapier | 1 tot 7PH |
| Temperatuurresolutie | : 0,1℃ |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF7120 |
| Standaard | ASTM D 470, IS 3400 (deel 20): 1994, ISO 1431-1/1994 en ASTM 4575 |
| Hellingshoek testen | 45 ° |
|---|---|
| Ontstekingstijd | Instelbaar van 0 tot 999,9s±0,1s |
| Brandduur | 0-999.9s±0.1s |
| Brandgas | 98% propaangas |
| De waaier van de temperatuurtest | 0 tot 1000℃ |
| Maximaal gemeten belasting | 50KN (5T) |
|---|---|
| Maximale slagkracht | 800 mm |
| Testsnelheid | Traploos instelbaar van 50 tot 500 mm/MIN |
| Testspanningsregeling | Instelbaar van 0 tot 1,5KV |
| Voeding | 220 V, 50 Hz, 1500 W |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Vermogen | 5KVA |
| Spanning | 220 V |
| Standaard | GB2099.1-96, GB16915.1-97 en IEC884-1 |