| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8362 |
| Güç | Elektronik |
| Yanma laboratuvar boyutu | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok (fikstür dahil) | 800mm |
| Test hızı | 50~500 mm/dak (ayarlanabilir) |
| Hız doğruluğu | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Bükme açısı | ±90° |
|---|---|
| Sayma aralığı | 0-9999 |
| Motor Gücü | 1,1 kW |
| Test makinesinin ağırlığı | yaklaşık 210 kilogram |
| Bükme hızı | <60 kez/dakika |
| Salınım Açısı | 10 ila 180 derece arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım Hızı | 10 ila 60 cP arasında ayarlanabilir |
| Sayaçlar | 6 ayrı sayaç / 1 toplam sayaç |
| Yük ağırlıkları | 50, 100, 200, 300, 500 g |
| Seç | Her grup için 6 (toplam 5 grup) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8329 |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) İsteğe bağlı |
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | Daxian |
| Güç | Elektronik |
| Test istasyonları | Tıklamak için 2 ve işaretlemek için 2 |
|---|---|
| Tezgah boyutları | 750mm×350mm |
| Seyahat Aralığı | Tıklama için 100 mm, işaretleme için 0-60 mm |
| Test gücü | AC hız ayarlı motor |
| Test kafası | Standart HB sertliğine sahip Teflon veya Çin kalemleri |
| Yük çözünürlüğü | 0.01Kg |
|---|---|
| Maksimum inme | 800 mm |
| Test Hızı | 50 ~ 500mm/dakika |
| Hız Doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
| Dış boyutlar | 60cm 36cm 175cm |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
|---|---|
| Zamanlayıcı hatası aşılmamalıdır | 1 saniye / saat |
| Alev Yüksekliği | 20mm±2mm'den 175mm±1mm'ye kadar ayarlanabilir |
| Ateşleme süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
| Yanma süresi | 0-999,9s±0,1s, otomatik olarak kaydedilir, manuel olarak duraklatılır |
| Kavramalar | 6 Takım |
|---|---|
| Salınım Açısı Esneme açıları | 45°, 60° ve 90°'de ayarlanabilir |
| Salınım hızı Esneme hızı | Dakikada 10 ila 60 kez ayarlanabilir |
| Altı yük | her biri 50, 100, 200, 300 ve 500gr |
| Otomatik sayaç | 6, ayrı ayrı sayılıyor |