| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8362 |
| Władza | Elektroniczny |
| Rozmiar laboratorium spalania | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Opcje pomiaru | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok (w tym osprzęt) | 800 mm |
| Prędkość testu | 50 ~ 500 mm/min (regulowane) |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Kąt zginania | ±90° |
|---|---|
| Zakres zliczania | 0-9999 |
| Moc silnika | 1,1 kW |
| Masa maszyny testującej wynosi | około 210 kilogramów |
| Szybkość gięcia | <60 razy/min |
| Kąt obrotu | Płynna regulacja w zakresie od 10 do 180 stopni |
|---|---|
| Prędkość huśtania | Regulowane w zakresie od 10 do 60 cP |
| Liczniki | 6 oddzielnych liczników /1 licznik całkowity |
| Obciążenia | 50, 100, 200, 300, 500g |
| Wybierz | 6 dla każdej grupy (w sumie 5 grup) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8329 |
| Opcje pomiaru | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) Opcjonalnie |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | Daxian |
| Moc | Elektroniczny |
| Stacje testowe | 2 do klikania i 2 do zaznaczania |
|---|---|
| Wymiary stołu warsztatowego | 750mm×350mm |
| Zasięg podróży | 100mm na kliknięcie, 0-60mm na znakowanie |
| Moc testowa | Silnik regulujący prędkość prądu przemiennego |
| Głowica testowa | Ołówki teflonowe lub chińskie o standardowej twardości HB |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
|---|---|
| Maksymalny udar | 800mm |
| Prędkość testowa | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 60 cm 36 cm 175 cm |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
|---|---|
| Błąd timera nie może przekraczać | 1 sekunda/godz |
| Wysokość płomienia | Regulacja w zakresie od 20 mm ± 2 mm do 175 mm ± 1 mm |
| Czas zapłonu | Regulowany w zakresie od 0 do 999,9 s ± 0,1 s |
| Czas spalania | 0-999,9 s ± 0,1 s, nagrywanie automatyczne, pauza ręczna |
| Uchwyty | 6 zestawów |
|---|---|
| Kąt obrotu Kąty zginania są | możliwość regulacji pod kątem 45°, 60° i 90° |
| Prędkość obrotu Prędkość zginania wynosi | Regulowane od 10 do 60 razy na minutę |
| Sześć ładunków | po 50, 100, 200, 300 i 500 g każdy |
| Automatyczny licznik | 6, licząc osobno |