| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8362 |
| قدرت | الکترونیکی |
| اندازه آزمایشگاه احتراق | L3000 W3000 H2400 (میلی متر) |
| گزینه های اندازه گیری | 200 کیلوگرم، 500 کیلوگرم، 1000 کیلوگرم (1T)، 2000 کیلوگرم (2T)، 5000 کیلوگرم (5T) |
|---|---|
| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر ضربه (از جمله فیکسچر) | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه (قابل تنظیم) |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر، 1.0 ± 500 میلی متر |
| زاویه خمش | ±90 درجه |
|---|---|
| دامنه شمارش | 0-9999 |
| قدرت موتور | 1.1 کیلووات |
| وزن دستگاه تست است | تقریبا 210 کیلوگرم |
| سرعت خم شدن | <60 بار در دقیقه |
| زاویه نوسان | به طور مداوم از 10 تا 180 درجه قابل تنظیم است |
|---|---|
| سرعت چرخش | قابل تنظیم از 10 تا 60 cP |
| شمارنده ها | 6 شمارنده مجزا / 1 شمارنده کل |
| وزن بار | 50، 100، 200، 300، 500 گرم |
| انتخاب کنید | برای هر گروه 6 عدد (در مجموع 5 گروه) |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل | cf8329 |
| گزینه های اندازه گیری | 200 کیلوگرم ، 500 کیلوگرم ، 1000 کیلوگرم (1T) ، 2000 کیلوگرم (2T) ، 5000 کیلوگرم (5T) اختیاری |
| وضوح بارگذاری | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM ، OBM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| مکان مبداء | گوانگدونگ ، چین |
| brand name | Daxian |
| قدرت | الکترونیکی |
| ایستگاه های آزمایشی | 2 برای کلیک کردن و 2 برای علامت گذاری |
|---|---|
| ابعاد میز کار | 750mm×350mm |
| محدوده سفر | 100 میلی متر برای کلیک کردن، 0-60 میلی متر برای علامت گذاری |
| قدرت تست | موتور تنظیم کننده سرعت AC |
| سر آزمون | مداد تفلون یا چینی با سختی استاندارد HB |
| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
|---|---|
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر |
| ابعاد خارجی | 60 سانتی متر 36cm 175cm |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
|---|---|
| خطای تایمر نباید بیشتر شود | 1 ثانیه / ساعت |
| ارتفاع شعله | قابل تنظیم از 20mm±2mm تا 175mm±1mm |
| زمان اشتعال | قابل تنظیم از 0 تا 0.1 ± 999.9 ثانیه |
| مدت زمان سوختن | 0-999.9s±0.1s، به طور خودکار ضبط می شود، به صورت دستی متوقف می شود |
| دستگیره ها | 6 مجموعه |
|---|---|
| زاویه نوسان زوایای خم شدن هستند | قابل تنظیم در 45 درجه، 60 درجه و 90 درجه |
| سرعت چرخش سرعت خم شدن است | قابل تنظیم از 10 تا 60 بار در دقیقه |
| شش بار | از 50، 100، 200، 300 و 500 گرم هر کدام |
| شمارنده خودکار | 6، شمارش جداگانه |