| Napięcie zasilania | 220 V ± 10% |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 0- 999 999 razy |
| Prędkość testu | Możliwość regulacji od 0 do 100 razy na sekundę |
| Wymiary maszyny | 450*650*700mm |
| regulacja skoku | około 0-5 cm |
| Manometry gazu | Powietrze 0-0,6 MPa, gaz 0-0,25 MPa; |
|---|---|
| Regulator czasowy | Możliwość dowolnego ustawienia od 0 do 99,99 s/m/h; |
| Urządzenie zapłonowe | Automatyczny zapłon piezoelektryczny; |
| regulator napięcia | Pojemność 8KVA |
| Napięcie testowe | Płynna regulacja w zakresie od 100 do 1000 V AC |
| Czas ogrzewania | RT-250℃ przez 60 minut |
|---|---|
| Czas chłodzenia | Schłodzenie do 70 ℃ zajmuje około 85 minut |
| Czas regeneracji po uderzeniu | 30 minut uderzenia w wysokiej temperaturze w temperaturze 150 ℃ |
| Niska temperatura | -10 ℃ do -40 ℃ |
| wysoka temperatura | 50-200 ℃ |
| Wysokość upadku piłki | regulowana w zakresie od 0 do 1500 mm |
|---|---|
| Tryb kontroli opadania piłki | Sterowanie elektromagnetyczne DC |
| Obciążniki kulek stalowych | 110, 200, 225, 535, 360, 1040, 2260g |
| Zasilacz | 220 V, 50 Hz |
| Ciężar maszyny | Około 25 kilogramów |
| Zakres częstotliwości | 0 do 999 999 (regulowane) |
|---|---|
| Metoda transmisji | Obróć koło mimośrodowe |
| Tryb wyświetlania | Duży ekran ciekłokrystaliczny LCD, elegancki i hojny |
| Zakres siły wsuwania i wyciągania | 0 do 50 kg (opcjonalnie) |
| Przykład regulacji skoku | od 0 do 60 mm |
| Kąt obrotu | Płynna regulacja w zakresie od 10 do 180 stopni |
|---|---|
| Prędkość huśtania | Regulowane w zakresie od 10 do 60 cP |
| Liczniki | 6 oddzielnych liczników /1 licznik całkowity |
| Obciążenia | 50, 100, 200, 300, 500g |
| Wybierz | 6 dla każdej grupy (w sumie 5 grup) |
| Ciężar maszyny | około 120kg |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V/50HZ do 60HZ 4A |
| Układ mechaniczny | Śruba kulowa o wysokiej precyzji |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1 n |
| Rozdzielczość siły | 1/200 000 |
| Wysokość płomienia | Regulowana od 10 do 50 mm |
|---|---|
| Czas zapłonu | 5 sekund |
| Zakres czasowy | Od 0 do 99,99 sekund |
| Kąt płomienia | Kąty 45° i 90° są stałe, pozostałe kąty można regulować |
| Zasilacz | AC 220V/50 Hz |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Zakres pomiarowy | (0-15) kW/m² |
|---|---|
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m² |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | <±3% |
| Komputer | Jeden laptop |
| Dokładność pomiaru | ± 0,3 ℃ |